AMD Wraith Prism RGB işlemci soğutucu klipsi kırıldı

Pesimistik

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Banka
Merhaba,

Sistemimi temizlerken AMD Wraith Prism RGB işlemci soğutucunun klipsi fotoğrafta göreceğiniz üzere parçalandı. İnternetten baktım fakat bu parçayı bulamadım. Sizin bildiğiniz bir yer var ise yönlendirmenizi rica ederim.

@Cooler Master Türkiye
AMD işlemci fanlarını Cooler Master üretiyor diye biliyordum. Öyle ise bu parçanın tedariki konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• AMD Wraith Prism RGB işlemci soğutucu klipsi.jpeg
    AMD Wraith Prism RGB işlemci soğutucu klipsi.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 71
fotoğrafta arada görünen yuvarlak parçanın etrafında dönmüyorsa sabitse yani, kaliteli bir japon işinizi görebilir eğer hiçbir şansınız kalmaz ise.

fotoğrafta arada görünen yuvarlak parçanın etrafında dönmüyorsa sabitse yani, kaliteli bir japon işinizi görebilir eğer hiçbir şansınız kalmaz ise.
O parçaya güç uygulanarak döndürmemiz gerekiyor. Japonla yapıştırmak gibi basit bir çözüm olsa keşke :)

Merhaba,

Sistemimi temizlerken AMD Wraith Prism RGB işlemci soğutucunun klipsi fotoğrafta göreceğiniz üzere parçalandı. İnternetten baktım fakat bu parçayı bulamadım. Sizin bildiğiniz bir yer var ise yönlendirmenizi rica ederim.

@Cooler Master Türkiye
AMD işlemci fanlarını Cooler Master üretiyor diye biliyordum. Öyle ise bu parçanın tedariki konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.
Malesef biz destek veremiyoruz çünkü aynı fan bizim üretim bandımızda mevcut değil, AMD belki destek olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı