Android mı iOS mu?

Root ve Jailbreak bazı kullanıcıları çok heyecanlandırıyo fakat benim zerre umurumda olmayan şeyler. Jailbreak'li iPhone yıllarca kullandım, hatta neredeyse Jailbreaksiz iPhone kullanmadım ama artık çok ilgimi çekmiyor açıkçası. Öncelikle eskisi kadar hızlı araç sunulmuyor ve eskisi kadar stabil değil. Bence iOS olduğu gibi de gayet taş gibi işletim sistemi artık, eskiden bir miktar gerek vardı JB'ye ama artık gerek yok. He diyorsan paralı uygulamaları bedava alabiliyorsun, o hırsızlığı hayatımda hiç yapmadım, asla da yapmam. Paralı uygulama değiyorsa o paraya alır kullanırım, nokta!

FE18F619-D335-4F63-B348-CFD48C28BB6F.jpeg

Yolunuz açık olsun. Benim görüşüme göre iOS daha iyi. Donanım ve yazılım uyumu, işletim sistemlerinin de çalışma mantığı farkından dolayı iPhone cihaz tercih ediyorum. Uzun süre kafam rahat kullanıyorum. Başkasına göre Android iyidir. Bir şey diyemem. Kişisel tercih biraz da.

Kankam, son kullanıcı için reklam bol. Senin ve benim için bunlar geçerli bir neden olmamalı.
Çünkü o reklamları engelleyebiliriz.

Ayrıca yazılımcılara destek olmak için uygulamaların Pro sürümlerini satın reklamlardan da kurtulabilirsiniz.

Bu reklam olayı IPhone'da da var ama. Örneğin internet varken Dancing Line oyna. Oyundan çıkmazsın.

Sen telefona binlerce lira ver galerisinde reklam çıksın yani öyle mi?

Son düzenleme:
Sen telefona binlerce lira ver galerisinde reklam çıksın yani öyle mi?
Haklısınız.
Android kasıyor çünkü belirli standartları yok. Paranız bolsa IOS'tan iyisi yok.
Kötü donanımlı cihazların kasması normal.
Eki Görüntüle 703698
Yolunuz açık olsun. Benim görüşüme göre iOS daha iyi. Donanım ve yazılım uyumu, işletim sistemlerinin de çalışma mantığı farkından dolayı iPhone cihaz tercih ediyorum. Uzun süre kafam rahat kullanıyorum. Başkasına göre Android iyidir. Bir şey diyemem. Kişisel tercih biraz da.
Bakıyorum da insanlara çatmadan, düzgün yorum yazmayı öğrenmişin. İşte bu en güzel yol saygıdan geçer. En güzeli insan olmak ve Duman dinlemek 😁.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android kendini çok geliştirdi. Çok fazla ve güzel özellik sunuyor. Fakat günün sonunda her şeyden önemlisi uygulama kararlılığı, hız, güvenlik ve iyi çeken bir kamera. Borsacıyım. P40 PRO, Note 20'de kullandım. Maalesef kullandığım borsa uygulaması benim telefonda uygulamadan atarken iPhone 6ste çalışıyordu. Ayrıca Android'deki sahte WhatsApp olayı büyük sorun bunun gibi nice Google Play'de sorun yaratabilecek durumlar var. Onun için gün sonunda bana en iyisi iOS. Böyle de devam ettikçe her zaman iOS. Herkesin kullanım amacına değişen bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı