Anime izlediğim için dalga geçiliyorum

Anime izlediğim için arkadaşlarım can sıkacak kadar artık benimle alay etmeye başladı. Ne söylemem gerekiyor?

"Okay, o ne yine anime mi uahuahuah!" diyen arkadaşların olduğunu tahmin edebiliyorum. Hatta tam bu şekilde söylüyorlar.
Öyle güzel bir animeden bahset ve onları konuşturma ki, sana saygı duysunlar. Eğer takmazsan zaten vazgeçerler. Animelerin gerçeklik payından bahset. Gerçi o zaman "Anime kızları gerçek değil." derler. Her türlü çıkmazda bu yol.
Takma onları, her animeden bahsettiklerinde sus. 30 dakika, 1 saat trip at. En basit çözümdür. Böyle çoğu dalga konusundan kurtuldum.

Anime izlediğim için arkadaşlarım can sıkacak kadar artık benimle alay etmeye başladı. Ne söylemem gerekiyor?

Fikirlerine ve zevklerine saygı duymayan insanlar hiçbir zaman arkadaşın olmamalı. Hayatından çıkar arana mesafe koy. Kimseyi ilgilendirmez ne izlediğin, vaktini nasıl geçirdiğin.
Anime izleyen arkadaşlarım ile ben de eğlenirdim ama asla limitleri zorlamazdım, onlarda benim izlediklerim ile eğlenirlerdi gül gibi geçinip giderdim. Arana mesafe koy samimiyete dikkat et sonra konu kapanır.

Kafana takma, herkes kendini bir şey sanıyor, ve senle dalga geçtikleri zaman atacağım fotoğraf aklına gelsin.
BobwbwpIQAAKdtV.jpg

Öyle diyordum ama artık karşılaşsak naber animeci diyecek duruma kadar geldiler.

Seninki yine iyi benim lakabım "gay". Bak bildiğin "gay".

Desinler ne olacak. Ölmüyon boş ver sallama iletişimi kes.

Geri
Yukarı