Anime nedir? Neden izlenir?

Şş linç yersin bak, geçen sene anime çizgi filmdir dedim diye kavga çıkmıştı sınıfta.
Sınıfın eline anime veririm, anime çizgi filmdir.
Peki buna ne demeli?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
H-hocam hentai diye bir şey var, yani..

Peki buna ne demeli?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ee bunu sen istedin😁

Ee bunu sen istedin😁

Bunu izlemiştim :ROFL:

Naruto, Naruto Shippuuden, Boruto serilerinin yaklaşık %65'i filler. Nasıl mis gibi seri özellikle Boruto?
Ben de zaten fillerleri sıkıcı olsa da izlenmeli dedim. Filler bölümler atlanır ve izlenir. Boruto animesini ben de sevmiyorum zaten Boruto izleyin de demedim. Sadece Naruto'yu söyledim. Bilmiyorum herkesin zevki farklıdır ama ben Naruto'yu seviyorum. Burada da tavsiyede bulunmak istedim.

Ben de zaten fillerleri sıkıcı olsa da izlenmeli dedim. Filler bölümler atlanır ve izlenir. Boruto animesini ben de sevmiyorum zaten Boruto izleyin de demedim. Sadece Naruto'yu söyledim. Bilmiyorum herkesin zevki farklıdır ama ben Naruto'yu seviyorum. Burada da tavsiyede bulunmak istedim.
JJBA Stardust Crusaders'ın 2.kısmı da hep filler,atladım direk en son savaşa , fazla da birşey kaçırmamışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı