Anker Soundcore Life Q10 499 TL'ye alınır mı?

Yıllardır severek kullandığım sesi kaliteli güzel bir kulaklık. Parasını kesinlikle hak eder. Gerçekten çok iyi. Fakat Gaming kulaklık değil. Bu kulaklıkla keyifle müzik dinlenir, film ve dizi izlenir. Single oyunlarda kullanılabilir. Oyun amaçlı olacaksa Gaming kulaklıklara bakmak gerek. Discord için dahili mikrofonu da bulunmuyor. Sadece telefon görüşmesi için kullanılabilir.

Merhaba, kulaklığınızda dip ses sorunu var mı? İçerik durdurulunca 3 saniye kadar bir dip ses geliyor diyorlar. Kronik mi acaba?

Merhaba, kulaklığınızda dip ses sorunu var mı? İçerik durdurulunca 3 saniye kadar bir dip ses geliyor diyorlar. Kronik mi acaba?
Bende dip ses problemi yok. Ama 3 saniye süren dip sesin rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Sürekli dip ses olması sorun olurdu. 3 saniye göz ardı edilebilir.

Bende dip ses problemi yok. Ama 3 saniye süren dip sesin rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Sürekli dip ses olması sorun olurdu. 3 saniye göz ardı edilebilir.

Şöyle okudum, dip ses hep varmış ama içerik oynarken duyulmuyor sessiz kısımlara duyuluyor. İçerik durdurulunca 3 saniye sonra hoparlör kendini yeniden içerik oynatılana kadar kapattığı için ses kesiliyormuş.

Şöyle okudum, dip ses hep varmış ama içerik oynarken duyulmuyor sessiz kısımlara duyuluyor. İçerik durdurulunca 3 saniye sonra hoparlör kendini yeniden içerik oynatılana kadar kapattığı için ses kesiliyormuş.
Şimdi anladım. Öyle bir durum bende hiç olmadı. Ufak bile olsa dip ses yok. Ama ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Belki sonradan üretilenlerde bahsedilen problem ortaya çıkmıştır. Üretilen seriler ile alakalı olabilir. Birkaç kişinin daha aynı şekilde şikayet ettiğini görmüştüm. İade politikasını güzel uygulayan bir siteden alışveriş yapmanız doğru olur. Veya Anker'in TR sitesinden bilgi ve iade garantisi alarak satın alım yapabilirsiniz.

Yıllardır severek kullandığım sesi kaliteli güzel bir kulaklık. Parasını kesinlikle hak eder. Gerçekten çok iyi. Fakat gaming kulaklık değil. Bu kulaklıkla keyifle müzik dinlenir, film ve dizi izlenir. Single oyunlarda kullanılabilir. Oyun amaçlı olacaksa gaming kulaklıklara bakmak gerek. Discord için dahili mikrofonu da bulunmuyor. Sadece telefon görüşmesi için kullanılabilir.
Merhaba ben bu kulaklığı aldım televizyonda dediniz gibi çok güzel sesi var. Bilginiz varsa bı soru sorucaktim. Televizyon ve telefona aynı anda bağladım kulaklığı televizyondan ses gelirken TV video duraklatıp telefonda video açtığımda ses gelmiyor. TV den kulaklığı kapatınca telefondan ses geliyor. aynı anda 2 cihaz desteği yokmu acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı