Annesiyle evde yaşayan kedi bodrum katında yaşar mı?

yusufegekaya0

Decapat
Yer
Karabük/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İşletim Sistemi: Windows 11 Home 64 Bit
İşlemci: İ511400H
Ekran Kartı: GTX 1650Tİ
Ram: 16 Gb 8X2
Ssd 1: Micron 512 Gb Ssd
Ssd 2: Kioxia Exceria G2 1Tb Ssd
Mouse: Logitech G102
MousePad: SteelSeries QCK Medium
Kulaklık: Apple 3.5 Mm Earpods
Meslek
Öğrenci / İçerik Üreticisi
Merhabalar. Bugün 6 aylık bir kedi sahiplendim ve bu kedi evde annesiyle beraber yaşıyormuş. Bu kediyi ben evde beslemek istiyorum ama annem babam izin vermiyor bende bodrum katında beslemeye karar verdim. Kediyi bodrum katına koydum ama kedi saklandı, bodrum katıda eşya falan var. Aralarına girdi. Bu kedi dışarıda yaşarmı kaçar mı? Kedi benden kaçıyor ve saklanıyor bu kedi dışarıda yaşar mı? Lütfen bilgili biri cevap versin bana lütfen ona göre sahibine geri vereceğim. Kedinin cinsi tekir.

İlk olarak annen babandan izin almadan kediyi sahiplenmen muhteşem bir sorumsuzluk olmuş, sana sahiplendirenlerde de hata var. İkincisi bodrum katında falan yaşatıp eziyet etme kediye. Bir şekilde yakala ve sahiplerine geri ver yetişkin birisine sahiplendirsinler. Kedi saklandıysa yakalamak da zor olacak taşıma kabına yaş mama falan koymayı dene bir yolunu bul yakala ve sahibine ver yoksa o kedinin ölümünden sorumlu olursun. Orda ölmese bile sokağa kaçar bir yere kaybolur oralarda ölür. Eve alışkın bir kediyi almışsın ve bodrum katına koymuşsun yaşar mı diye soruyorsun bir de. Yaşamaz. Bir hata yapmışsın ne yap et düzelt o hatanı. Evimde 2 kedim var, sokakta ve kampüste kedilere bakıyorum sahiplendirme yapıyorum kanım dondu yazdığın şeyi görünce.

İlk olarak annen babandan izin almadan kediyi sahiplenmen muhteşem bir sorumsuzluk olmuş, sana sahiplendirenlerde de hata var. İkincisi bodrum katında falan yaşatıp eziyet etme kediye. Bir şekilde yakala ve sahiplerine geri ver yetişkin birisine sahiplendirsinler. Kedi saklandıysa yakalamak da zor olacak taşıma kabına yaş mama falan koymayı dene bir yolunu bul yakala ve sahibine ver yoksa o kedinin ölümünden sorumlu olursun. Orada ölmese bile sokağa kaçar bir yere kaybolur oralarda ölür. Eve alışkın bir kediyi almışsın ve bodrum katına koymuşsun yaşar mı diye soruyorsun bir de. Yaşamaz. Bir hata yapmışsın ne yap et düzelt o hatanı. Evimde 2 kedim var, sokakta ve kampüste kedilere bakıyorum sahiplendirme yapıyorum kanım dondu yazdığın şeyi görünce.

Hayır annem ve babamın izni var ama evde olmaz diyorlar.
Zaten ben daha önce kedi besledim

Zaten ben daha önce kedi besledim
Evde olmazsa hiçbir yerde olmaz. Evde annesiyle yaşayan kediyi alıp bodruma hapsedemezsin. Sana sahiplendirenlerin haberi var mı bu durumdan? Yoksa onlara haber ver gelip kendileri alırlar. Onları tanıdığı için çabuk da gelebilir. Sen şu an o kediyi öldürüyorsun.

Evde olmazsa hiçbir yerde olmaz. Evde annesiyle yaşayan kediyi alıp bodruma hapsedemezsin. Sana sahiplendirenlerin haberi var mı bu durumdan? Yoksa onlara haber ver gelip kendileri alırlar. Onları tanıdığı için çabuk da gelebilir. Sen şu an o kediyi öldürüyorsun.

Hayır sahibin haberi var ve bir şey olmaz dedi ilk başta saklanır dedi sonra alışır dedi seren sahibi veteriner.

Son düzenleme:
Merhabalar. Bugün 6 aylık bir kedi sahiplendim ve bu kedi evde annesiyle beraber yaşıyormuş. Bu kediyi ben evde beslemek istiyorum ama annem babam izin vermiyor bende bodrum katında beslemeye karar verdim. Kediyi bodrum katına koydum ama kedi saklandı, bodrum katıda eşya falan var. Aralarına girdi. Bu kedi dışarıda yaşar mı kaçar mı? Kedi benden kaçıyor ve saklanıyor bu kedi dışarıda yaşar mı? Lütfen bilgili biri cevap versin bana lütfen ona göre sahibine geri vereceğim. Kedinin cinsi tekir.
En mantıklısı sahibine geri vermeniz. Aynı evde yan yana olmadıktan sonra o kediyi beslemiş ve sahiplenmiş olmazsınız. Annesi ile büyümesi daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı