Antrenman sonrası ne içebilirim?

@283156 hocam iki erkeğin bir biriyle böyle konuşup bu şekilde samimiyet kurmasından hoşlanmam. Arkadaş olarak kanka ya da başka şeyler deseniz daha hoş olur gibi.

@283156 hocam iki erkeğin bir biriyle böyle konuşup bu şekilde samimiyet kurmasından hoşlanmam. Arkadaş olarak kanka ya da başka şeyler deseniz daha hoş olur gibi.
Sen istersen...

Şakasına yapıyorum fazla ciddiye alınacak bir şey değil. Sadece gülünsün diye dedim. Dostum diyeceğim.

Çok samimi oldum. Canım kaynadı gibi neredeyse 7 aydır hiç dostum olmadı da.

Kahveyi genelde spordan önce birkaç parça bitter çikolata ile birlikte içtiğim için spordan sonra ekstra içmeye gerek kalmıyor benim için.

Bazı içecekler biraz da spordan sonraki açlık durumuna göre değişebilir. Uzun süre önce yemek yediyseniz enerjinizin düştüğünü hissediyorsanız misal muzlu bir içecek yapılabilir. Çünkü özellikle yüksek eforla yoğun kalori yakılan egzersizlerden sonra glikojen depoları biraz azaldığından baş dönmesi yaşanabiliyor. Ben de bazen oluyordu.

yada maden suyunu suyla karıştırıp vücuttan terle atılan mineralleri geri kazanmayı düşünebilirsiniz. Ben suyla karıştırıp içmeyi seviyorum. Hem hafif oluyor hem su da içmiş oluyorum hem de içimi kolay oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı