AOC 24G2U vs. ViewSonic XG2405

Bütçe
2000

fizyokrat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Bu iki monitör arasında kaldım ve ViewSonic'e daha yakınım şu anlık.

1 ms tepkime süresi ViewSonic'te GtG iken sanırım AOC'ta MPRT olarak.

Sizlerin de fikirlerini almak isterim. Bu fiyat bandında farklı önerileriniz varsa onları da değerlendirebilirim.

ViewSonic XG2405 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

AOC 24G2U/BK 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Sizlerin de fikirlerini almak isterim. Bu fiyat bandında farklı önerileriniz varsa onları da değerlendirebilirim.

ViewSonic XG2405 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

AOC 24G2U/BK 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
AOC'un farklı bir modelini kullanıyorum. Oyun türüne özel renk modları mevcut. Fakat oyun modunu kapattığım zaman normal versiyonu biraz soluk kalıyor bana. Tavsiyem ViewSonic'ten yana olacak. Çünkü ViewSonic kullanan çoğu arkadaşım memnunlar ve tavsiye ediyorlar genellikle.

Kesinlikle Viewsonic. Aoc'nin o modelde kullandığı panel Panda Panel ve panda panel en çok sıkıntı yaratan panellerden biri. Ghosting, ölü piksel vs. gibi sorunlarla karşılaşabilirsin.

Merhaba,

2 model de aynı açıkçası XG2405 çok daha şık geliyor bana gamer tarzı isterseniz 24G2U sade ve şık isterseniz XG2405 kişisel tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı