AOC 24G2U vs ViewSonic XG2405

RemziAkgoz01

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda monitör alacağım da bu iki monitör arasında kaldım. Ben Counter-Strike: Global Offensive oynuyorum ve iki monitör de aynı. Sanki AOC dandik duruyor biraz ve ayakları uzun gibi geldi sizin öneriniz nedir hangisi sizce tasarım ve sağlamlık olarak.

Ben 2019 Ekim'den beri 24G2U kullanıyorum ve son derece memnunum, sağlamlığından, yazılımından vb. @Silinen üye hocam da 24G2U kullanıyor uzun süredir. @CillianMurphy de XG2405 kullanıyor bir süredir. O da memnun diye biliyorum.

Panel aynı. Kasalar, ayaklar ve yazılım farklı. Hangisi hoşunuza giderse onu alın. İkisi de üzmez.

ViewSonic XG2405 modelinde DP kablosu çıkmıyor fakat içinden çıkan HDMI kablo ile 144hz kullanabilirsiniz ben bu şekilde kullanıyorum. Model tasarım olarak hangisini daha çok beğenirseniz ona yönelebilirsiniz. Ben siyah ve sade olması nedeniyle XG24O5'den yana kullandım tercihimi...

ViewSonic XG2405 modelinde DP kablosu çıkmıyor fakat içinden çıkan HDMI kablo ile 144hz kullanabilirsiniz ben bu şekilde kullanıyorum. Model tasarım olarak hangisini daha çok beğenirseniz ona yönelebilirsiniz. Ben siyah ve sade olması nedeniyle XG24O5'den yana kullandım tercihimi...

bu iki ürünün GTG tepki süresini nereden öğrenebiliriz

Yeni konular

Geri
Yukarı