Arabalar nasıl öğrenilir?

PanteLazarov

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Arabaları öğrenmek istiyorum ama hiçbir şey bilmiyorum. Acaba yeni çıkan arabalardan, arabanın özelliklerinden haberdar olacağım, arabaları bileceğim belgesel, makale dizi önerebilir misiniz? Biliyorum bu zamana kadar asosyaldim ama bundan sonra dünyadaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorum, önereceğiniz her şey için teşekkür ederim

Arabaların markası özelliklerini mi öğrenmek istiyorsun yoksa arabanın motoru nasıl çalışıyor gibisinden mi?

Yani ben mesela motorlarla ilgiliyim YouTube'dan Instagram'dan yani kısaca sosyal medyadan öğrendim veya bazı kanallar oluyor bilgili olan varsa söyler onları izleyip öğrenebilirsin ben altın elbiseli adam izlerdim hep de izlerim de ve motorla alakalı çok şey öğretmiştir mesela

Yani ben mesela motorlarla ilgiliyim YouTube'dan Instagram'dan yani kısaca sosyal medyadan öğrendim veya bazı kanallar oluyor bilgili olan varsa söyler onları izleyip öğrenebilirsin ben altın elbiseli adam izlerdim hep de izlerim de ve motorla alakalı çok şey öğretmiştir mesela
anladım hocam çok teşekkür ederim cevabınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı