Arabalar neden bu kadar pahalı?

Zaten bence arabaya para vermek saçma ben su an 14 yaşındayım büyüyünce ehliyet almak yerine nereye gitmek istiyorsam full toplu taşımayla gidecem nedeni ise hem arabalar çok pahalı hemde yolda kimseyle kavga edip muhatap olmak istemiyorum
Arabayı sürüp zevkini almadan arabaya para vermek saçma gelebilir.

Zaten bence arabaya para vermek saçma ben su an 14 yaşındayım büyüyünce ehliyet almak yerine nereye gitmek istiyorsam full toplu taşımayla gidecem nedeni ise hem arabalar çok pahalı hemde yolda kimseyle kavga edip muhatap olmak istemiyorum
Arabadan inip birisi ile kavga etmiyorsun zaten. 😂 Toplu taşımada ter kokusu çekeceğime el arabasına binerim dâhâ iyi.

Hocam para , ter kokusu , toplu taşımadaki o telefon konuşmalarını göz önünde bulundurdumda imkanı yok :D

Çünkü Türk halkı pahalıdan satarsa kâr edeceğini düşünüyor, ancak bilmiyor ki o pahalıdan sattığı arabısını bir daha o fiyata alamayacağını.

Hocam ilan çok satan yok, galerici arkadaşım son 6 ay da ki durgunluk nedeniyle lojistik işine girdi. Şu anda araba alanların birçoğu yatırım amaçlı alıyor, tabii kazandıkları bir şey yok sadece parasını korumuş oluyor. Piyasa balon gibi şişti ev kiralarına bir düzenleme geldi yakında buna da gelir.

Ya adam bakıyor kendi arabasının hasarlı olanı 200.000bine ilan koyulmuş. Bu araba 200.000 binse benim ki 250.000 eder diyor. Sonra bir başkası aynı arabanın daha üst paketine sahip. Bu araba 250.000 ederse benim ki 300.000 eder diyor. Böyle böyle artıyor fiyatlar.

2010 model arabalara 300 bin 400 bin fiyat koymuşlar 😂 La gidip 2010 model arabaya 400 bin vereceğine 500 bine gidip sıfır 2022 model araba alırsın be. Ülkede mantık denen şey de ekonomiyle birlikte gitti herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı