Aras Kargo rezilliği

Aras kargoyla banada klavye geldi. Benden ne imza alındı, ne de T.C. Kimlik soruldu. Ama kargo sağlam gelmişti.

Arkadaşlar cuma günü kargoya verilen ürünüm cumartesi günü gece bulunduğum şehrin aktarmasından geçmiş ve şubeye doğru yola çıkmış ama o zamandan beri yolda olarak gözüküyor. Bende ürünümün gideceği şubeyle telefon üzerinden iletişime geçtim ve bana ürünümün geldiğini söylediler bende almaya gittim ancak almaya gittiğimde oradaki yetkililer ürünümün buraya gelmediğini, buraya gelmek için yolda olduğunu söylediler bende haliyle sinirlendim çünkü insan ile dalga geçer gibi ürününüz geldi gelip alabilirsiniz diyorlar gittiğimizde ürününüz gelmedi diyorlar sonra bende şubeden çıkıp olayı gerekli yerlere anlatarak şikayette bulundum ve halen kargoyu bekliyorum.
En az 10 kere Aras kargo kullandım. Dediğinin aynısı ilk defa başıma geldi bu hafta. Hala kargoyu bekliyorum. Bir de şubeyi aradığımda açmıyorlar telefonu.

Telefon açmama olayını bulunduğum ilçede Sürat kargo şubesi de yapıyor.
Telefona cevap verme konusunda genel olarak sıkıntıları var.
Sonra yabancı firmalar bunlardan daha iyi iş yaptıkların da Devlete sinirlenip bunların ülkede yaptıkları işleri sınırlayın diyorlar. :ROFL:

Yeni konular

Geri
Yukarı