Çözüldü Arctic Freezer 34e-Sports Duo 1700RPM'den sonra titreme yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Benim elimde Arctic Freezer 34e-Sports Duo soğutucu var. Şimdi bu soğutucu normalde çok iyi sessiz ve titreşimsiz çalışıyor. Ama işlemciyi stress testine sokunca genel olarak 1600RPM'lerde çalışsada 1700RPM dme gelince normalden daha titreşimdi çalışıyor. Bu normal midir?

Bir video çeksen daha sonra söküp nasıl montaj yaptığını göstersen çözüm bulabilirsin. Belki de yanlış yönde kurulum yaptın. Görsel olarak görmek önemli.

Hocam aslında 2000 de bende de olmuyor daha çok 1700 ile 1900 arasında oluyor. @kashmar122
Bir video çeksen daha sonra söküp nasıl montaj yaptığını göstersen çözüm bulabilirsin. Belki de yanlış yönde kurulum yaptın. Görsel olarak görmek önemli.
Hocam montajın doğru olduğunu eminim. Kontrol ettim. Siz 2000 değilde 1700 ile 1800 arasında dener misiniz?
Ben bi hangi fanın yaptığını tespit edeyim ona göre o fanı değişirim olmazsa.

Tabii ki normal hocam, fanlar kötüyse falan onların bile titreşimi olur. Hatta titreşim engelleme özellikli fanlar bu yüzden çıkmıştı. Çok dert etmenize gerek yok, performansından memnun iseniz kullanabilirsiniz :)
Hocam durduğu yerde düzeldi eleman bende anlamadım. 2-3 gün açmadım sonra açıp stress testi yaptım 1700 lere geldi ama titreme olmadı. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı