Arkadaşım beni seviyor mu?

@Jobs arkadaşımla her şeyi konuştum. Benim onu sevdiğimi düşünüp bilerek soğuk davrandığını söyledi. Bende öyle bir şeyin olmayacağını söyledim. Ne yapmalıyım? Aramıza mesafe mi koyayım?

@Jobs arkadaşımla her şeyi konuştum. Benim onu sevdiğimi düşünüp bilerek soğuk davrandığını söyledi. Bende öyle bir şeyin olmayacağını söyledim. Ne yapmalıyım? Aramıza mesafe mi koyayım?

İçinden geldiği gibi davran. Sen seviyor musun kızı? Normal arkadaş senelerin yakın arkadaşı olarak görüyorsan bırak öyle kalsın. Senle sevgili olmak istemiyor şu anlık sanırım bilmiyorum. Bende sırf şu kız belirsizliklerinden dolayı kızlarla konuşmayı bıraktım. Soruna gelecek olursam sen öyle bir şeyin olmayacağını belirtmişsin eğer şimdi mesafe koyarsan sen kızı seviyorsun ama reddedildin diye mesafe koydun gibi olur. Normal bir yakın arkadaş nasıl oluyorsa öyle ol ne fazlası ne eksisi.

İçinden geldiği gibi davran. Sen seviyor musun kızı? Normal arkadaş senelerin yakın arkadaşı olarak görüyorsan bırak öyle kalsın. Senle sevgili olmak istemiyor şu anlık sanırım bilmiyorum. Bende sırf şu kız belirsizliklerinden dolayı kızlarla konuşmayı bıraktım. Soruna gelecek olursam sen öyle bir şeyin olmayacağını belirtmişsin eğer şimdi mesafe koyarsan sen kızı seviyorsun ama reddedildin diye mesafe koydun gibi olur. Normal bir yakın arkadaş nasıl oluyorsa öyle ol ne fazlası ne eksisi.

Tamamdır teşekkür ederim. onu yakın arkadaşım olarak seviyorum, Ama o bana öyle davranmıyor ne yazık ki :( soğudukça soğudu.

Tamamdır teşekkür ederim. Onu yakın arkadaşım olarak seviyorum, Ama o bana öyle davranmıyor ne yazık ki :( soğudukça soğudu.

Çok üstüne gitme hatta bu tarz konular benzeri konularda konuşma normal zamandaki gibi konuş. Yine de senden soğuyup senle arkadaş olmak istemezse de bu onun kararı kimsenin zorla arkadaşı olamazsın ya o kaybeder.

Bir kız arkadaşım var. Yakın arkadaşız 9. sınıftan beridir de arkadaşlığımız sürüyor fakat bazen garip davranabiliyor ve ilgisiz kalabiliyor. Bazen de çok fazla ilgi gösteriyor.
Başka insanlara dediği güzel kelimeleri bana söylemiyor. Beni sevdiğini biliyorum fakat ne kadar seviyor hiç bilmiyorum sorduğumda da geçiştiriyor. Oyundayken mesaj attığında oyundan çıkıp onunla konuşuyorum ama o aynı şeyi yapmıyor. 10 dakika işim olsa hemen oyuna giriyor ve çıkmıyor.
Nasıl bir yol izlemeliyim?
Kendisine bu durumu anlatabilirsiniz, Can sıkıcı bir durum.

Geri
Yukarı