Arkadaşıma aşık oldum

xhroin12

Femtopat
Daha fazla  
En yakın arkadaşıma aşık oldum ama onun sevgilisi var ve arkadaşım onunla ayrılmayı düşünüyor. Benim yüzümden değil ama yine de onu seviyorum ama onu kaybetmekten korkuyorum. Ne yapmam lazım artık bir karar vermeliyim. Bana yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
En yakın arkadaşıma aşık oldum ama onun sevgilisi var ve arkadaşım onunla ayrılmayı düşünüyor. Benim yüzümden değil ama yine de onu seviyorum ama onu kaybetmekten korkuyorum. Ne yapmam lazım artık bir karar vermeliyim. Bana yardım edebilir misiniz?
Ona daha yakın ol mesela üzüldü gir teselli et bazen elini filan tut , konuşurken gözlerinin içine bak ona karşı hep güler yüzlü ol yanında iyi hissetsin. Önce sana yakınlaşır sonra da konuş.

@xhroin12 yedek lastiksin muhtemelen uğraşma.

Kanka bilmiyorumda zaten aradan çekilmek istiyorum ama olmuyor bunu soracaktım

Ona daha yakın ol mesela üzüldü gir teselli et bazen elini filan tut, konuşurken gözlerinin içine bak ona karşı hep güler yüzlü ol yanında iyi hissetsin. Önce sana yakınlaşır sonra da konuş.

Zaten en iyi arkadaşıyım sürekli konuşuyoruz bence yeterince ilgi gösteriyorum.

Sevgilisi olmadan önce de öyle davranıyordu ama bilmiyorum şu sıralar bana daha iyi davranmaya başladı.

Şansını deneyebilirsin hem bence diğer dediğiniz şeylerin sadece bir ön yargı olduğunu düşünüyorum, davranışlarına dikkatli bakmayı dene gerçekten seni seviyorsa anlaşılabilir olur ve sevgilisinden ayrılmasından çok daha farklı bir sebebi de olabilir. Ve itiraf ettikten sonra da kabul etmese bile arkadaş olmaya devam edebilirsiniz.

Şansını deneyebilirsin hem bence diğer dediğiniz şeylerin sadece bir ön yargı olduğunu düşünüyorum, davranışlarına dikkatli bakmayı dene gerçekten seni seviyorsa anlaşılabilir olur ve sevgilisinden ayrılmasından çok daha farklı bir sebebi de olabilir. Ve itiraf ettikten sonra da kabul etmese bile arkadaş olmaya devam edebilirsiniz.

İşte arkadaş kalamazsak o sıkıntı.

Geri
Yukarı