Arkadaşıma aşık oldum

Saldim ama diğer konustugum kimse içimde bi heyecan ya da olumlu bir sey yaratmiyo artık.
Ustune kiz baska bi erkekle yaptiklarini falan anlatinca iyice saldim.
Uzucu ama aliskiniz bdkehsos
Geçmiş olsun kardeşim. Yeri geldiğinde nextlemek gerek bazı şeyleri. En tehlikeli kız tipi sana net söyleyeyim. Kendimden biliyorum. Zamanında (10. Sınıfta Ergenken) bir ön sıramda oturan kıza aşık olmuştum. Aslında güzel değildi ama bir şekilde oldum işte. Sonra kız farketti boş olmadığımı, bende fark ettim onun boş olmadığını falan derken bir kaç ay geçti ve bu süreçte hala eski iki sevgilisi ile konuşuyor ve bana anlatıyor. Üçlü oynuyor yani. Tabi o zamanlar çocuğum bir şey olmaz diyip geçiyorum. Derken ben buna ilk dönem açıldım ve hiç tepki vermedi 0 tepkiydi. Ne arkadaş olalım dedi ne bende senden hoşlanıyorum dedi ne seni sevmiyorum dedi. Öylece boş boş durdu ve böylece 1. Dönem *arkadaşça!* bitti ara tatil geldi. Tabi bu zamanlar konuşuyoruz ediyoruz derken tatilde birden soğudum kızdan, instadan mesajlaşıyorduk ve birden mesaj atasım onunla konuşasım gelmedi ve iletişimimi minimuma indirdim. Max 1 2 cümle kurup geçiyordum. Derken okul açıldı ve soğuk davranmaya devam ettim 1 2 hafta. Bu arada it gibi peşimden geliyor işte benden senden hoşlanıyordum falan. Son pişmanlık ne yarar ki.
Bende öyle olumlu yanıt vermeyince ben saldım sonra o saldı derken böylelikle konu kapandı gitti. Ondan sonra sen sağ ben selamet modu.
Yani demem o ki senin kendisine karşı hislerinin olduğunu bilipte böyle rahat takılan, arkadaş ayağına yatan kızlardan uzak durun. En sonunda üzülen siz olursunuz. Sal gitsin ne kaybedeceksin ki? Çok çok ya kaçan kovalanır mantığıyla peşinden gelecek yada sana karşı hisleri olmadığı için salacak.
Bir kız için kendinizi feda etmeyin. Salın gitsin ya. İmparator değil tanrıça değil. Hayat kısa, kendinizi gereksiz/olmayacak şeylerin peşinden koşarak heba etmeyin

Ben en son böyle bir durum yaşadım ve kıza açıldım. O da bir şeyler hissediyor gibiydi üstelik. Açıldıktan sonra yüzüme bakmayı kesti :D Bu tarz durumlarda bazı hocalarımın yazdığı gibi zararsız ve ilgi kaynağı gördüğü için kendi duygularını tatmin ediyorum hocam. Nextlemeniz en mantıklısı

Ben en son böyle bir durum yaşadım ve kıza açıldım. O da bir şeyler hissediyor gibiydi üstelik. Açıldıktan sonra yüzüme bakmayı kesti :D bu tarz durumlarda bazı hocalarımın yazdığı gibi zararsız ve ilgi kaynağı gördüğü için kendi duygularını tatmin ediyorum hocam. Nextlemeniz en mantıklısı.

Aslında çoğu kızın hatta belki hepsinin ilişkide beklediği şey ilgi. Bunu da arkadaşlarından aliyor. Hem de cinselliğe girmeden yani değerini düşürmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı