Arkadaşla ara nasıl bozulur?

Wenlyd

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim bir arkadasim var. Eskiden iyi biriydi, şimdi çok değişti. Dışarı çıkamayacağım dediğimde küfür ediyor, seni dovcem diyor, vurup duruyor. Çocuğun piskolojisi bozulmuş. Benim okuluma gelecek o da buyuk ihtimal aramı bozsam her ortamda farklı davranır dövmeye kalkar. Artık hayatımı mahvetti. Ben nasıl aramı bozabilirim ya bu çocukla?

Arkadaşlar merhaba. Benim bir arkadasim var. Eskiden iyi biriydi, şimdi çok değişti. Dışarı çıkamayacağım dediğimde küfür ediyor, seni dovcem diyor, vurup duruyor. Çocuğun piskolojisi bozulmuş. Benim okuluma gelecek o da buyuk ihtimal aramı bozsam her ortamda farklı davranır dövmeye kalkar. Artık hayatımı mahvetti. Ben nasıl aramı bozabilirim ya bu çocukla?
Selametle Git de.

Engelle geç boş insanlara kafanı yorma.
Bu arada dövmeye kalkarsa neden korkuyorsun ki sende döv?

Cesaretini topla ve benimle bir daha işin olmasın de eger neden derse veya herhangi bir şey derse açıkla davranış ve el sakalarindan hoşlanmadığından ve barışma bir daha da yanına gelirse ve vurma vs birsey yaparsa gücünü topla aynısı ona yap işin ucunda en fazla kavga edersin. Sakın diğer arkadaşların yazıdigi gibi engelleyip görmezden gelme sonra herkesin içinde bu dediklerini yapar yine sen incinirsin eğer ki yaparsan ve anlamamissa bu yaptigindan yüz yüze gelince ağzının payını vermelisin çekinmeden.

Cesaretini topla ve benimle bir daha işin olmasın de eger neden derse veya herhangi bir şey derse açıkla davranış ve el sakalarindan hoşlanmadığından ve barışma bir daha da yanına gelirse ve vurma vs bir şey yaparsa gücünü topla aynısı ona yap işin ucunda en fazla kavga edersin. Sakın diğer arkadaşların yazıdigi gibi engelleyip görmezden gelme sonra herkesin içinde bu dediklerini yapar yine sen incinirsin eğer ki yaparsan ve anlamamissa bu yaptigindan yüz yüze gelince ağzının payını vermelisin çekinmeden.

Hocam sanırım çocuk o arkadaşından güçsüz ve korkuyor bence babasıyla beraber bu işi çözebilir çünkü korktuğu için hata yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı