Arkadaşlarım çok değişik

Bende sap kalmak istiyorum belki ileride.
Sap kalmanın neresi kötü anlayamıyorum. Kız peşinde koşturmamak, hesabı ödemek için strese girmemek, trip yememek yani kısacası sade bir hayat. Tek derdinin kız olmadığı kendi kendine güzel vakit geçirebildiğin hayat bana gayet güzel geliyor.

Lise sevgilisi 4 senelik eğlencedir zaten. Asıl olaylar 20 yaşından sonra başlar. O yüzden lisede sevgilisi olmamak sap kalmak olmuyor bence. Lise sevgilisiyle ciddi ciddi görüşmek dizilerde oluyor sadece.

Lise sevgilisi 4 senelik eğlencedir zaten. Asıl olaylar 20 yaşından sonra başlar. O yüzden lisede sevgilisi olmamak sap kalmak olmuyor bence.
Zaten bana da aşırı saçma geliyor da ben çevremde bu kadar kızlara karşı anti olan çevremde hiç görmedim. Küçükken beni okuttular mı acaba ne yaptılar? 🤣

Zaten bana da aşırı saçma geliyor da ben çevremde bu kadar kızlara karşı anti olan çevremde hiç görmedim. Küçükken beni okuttular mı acaba ne yaptılar? 🤣

Bence lise yıllarında öyle konulara ilgi duymamak güzel bir şey. Başka şeyler bulup yapın onun yerine. Mesela logo tasarlamak programlama yapmak falan yani o konu peşinde koşucağıma kendimi geliştirmek bana daha mantıklı geliyor.

Bence lise yıllarında öyle konulara ilgi duymamak güzel bir şey. Başka şeyler bulup yapın onun yerine. Mesela logo tasarlamak programlama yapmak falan yani o konu peşinde koşucağıma kendimi geliştirmek bana daha mantıklı geliyor.
Aynen boş boş onların peşinde gezeceğime en azından günlük 10-15 lira kazanabilirsin logo yapıp kendini geliştirerek.

Arkadaşların ergenlik dediğimiz olayı yaşıyor sana benziyorum kızlara karşı pek ilgim yok ama hoşlandığım bir kız arkadaş var çok tatlı biri.Sen gene kız muhabbetlerine girme ama bi kıza bazı duygular beslemen bence fena olmaz.

Arkadaşların ergenlik dediğimiz olayı yaşıyor sana benziyorum kızlara karşı pek ilgim yok ama hoşlandığım bir kız arkadaş var çok tatlı biri.Sen gene kız muhabbetlerine girme ama bi kıza bazı duygular beslemen bence fena olmaz.
Olmayan bir şeye nasıl duygu besleyebilirim ki? Boş boş bir hayal ürünü olarak kalır sonra neden açılmadım diye kendimi yer dururum. Tamam böyle şeyler güzel geliyor insana ama banı aşırı garip geliyor.

Değil tabii ama bakire ölmek çok kötü olur emin ol. O işi yapmadan hiçbir erkek ölmemeli.
Emin ol sonsuza kadar kalamazsın delirirsin.
O zevki hiç tatmayan birinin lafları. :D Bilgisayarda da havalandırma delikleri vardı tabii. 🤣🤣🤣
I'm Sorry. Maalesef düşüncelerim hiç değişmiyor. Aynı videodaki Keanu Reeves gibiyim şuan. Düşünmesi bile aptalca geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı