Arkadaşlarım maske takmıyor

BeyazEsya

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ara ara binamin önüne veya tek başıma kisa yürüyüşler yapardım pandemi boyunca. Bu sıralarda genellikle arkadaşlarımı gördüğümde çoğu zaman maske takmiyorlardi. Sorduğumda takma kafaya, gelen virus gelirdi, yok öyle şeyler vb. cevaplar aldim. Ben 2 yakinimi kaybettim: Kuzenim ve babaannem. Kuzenim 2 çocuk babası idi. Babamın yeğeni yani, hep konuşurlardi. Simdi babam her aksam konuşamıyor. Uzuluyor, benim de içim parçalaniyor. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun😪

Bir arada tokalasmak istedi birisi olmaz deyince hemen vay be oyle mi oldu şimdi vb. cumleler kuruyorlar.

Aklıma geldikçe sinirleniyorum, bunlar tiye almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ara ara binamin önüne veya tek başıma kisa yürüyüşler yapardım pandemi boyunca. Bu sıralarda genellikle arkadaşlarımı gördüğümde çoğu zaman maske takmiyorlardi. Sorduğumda takma kafaya, gelen virus gelirdi, yok öyle şeyler vb. cevaplar aldim. Ben 2 yakinimi kaybettim: Kuzenim ve babaannem. Kuzenim 2 çocuk babası idi. Babamın yeğeni yani, hep konuşurlardi. Simdi babam her aksam konuşamıyor. Uzuluyor, benim de içim parçalaniyor. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun😪

Bir arada tokalasmak istedi birisi olmaz deyince hemen vay be oyle mi oldu şimdi vb. cumleler kuruyorlar.

Aklıma geldikçe sinirleniyorum, bunlar Ti'ye almıyor.

Allah rahmet eylesin. Maalesef ülkemizde toxic ve algılama sorunu çok insan var fazla alakadar olmayın trip yapanlara.

Aklıma geldikçe sinirleniyorum, bunlar Ti'ye almıyor.

Öncelikle Allah rahmet eylesin bende koronayım ilk günler ateş fırladı ama şimdi iyiyim çok şükür.
Onlar aslında 1 yoğun bakım odalarını görseler anında takarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı