Artık bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@381258 Bir şey merak ettim, aklıma geldi. "Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı" bir açıklama yapmıştı. “Yoksulluk, özellikle aşırı yoksulluk, uluslararası dokümanlarda da ifade edildiği gibi artık Türkiye için sorun olmaktan kalktı." "iddiası" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öyle bir ülkedeyiz ki eğitim sistemi mükemmel (!) ama eğitim bakanının kızı yurtdışında okuyor, en müslüman ülkeyiz ama damacanaya tecavüz eden dahi var, en misafirperver ülkeyiz ama sokakta yaşayan insan dolu, en düşünceli ülkeyiz ama sokakta donacak hayvanın yemeğine göz dikip hayvan ölsün diye her şeyi yaparız, en güzel hacı, hocalar bizde ama kızlara tecavüz eden hocalarımız var, en namuslu ülkeyiz ama her kıza sarkıntılık yaparız, herkes birbirini çok sever ama karşı karşıya geldiğimizde küfürleşip dövüşürüz. Ne olacak bu halimiz? Artık ülke yaşanmayacak hale geldi. Artık insana, hayvana, doğaya saygı yok. Artık en önemlisi kendimize saygımız yok. Yemin ediyorum 15 yaşımda bıktım. İlk planlarımdan biri de yurtdışına gidip yurtdışında yaşamak. Artık yeter. Kim ne derse desin ülkemiz yaşanmayacak halde... Siz neler düşünüyorsunuz?
Maalesef bunların hepsi eğitim sistemi ile alakalı 2. sınıfta çarpma öğreneceğimize ahlak ve namus eğitimi alsak daha iyi olabilirdi çok haklısınız.

@381258 Bir şey merak ettim, aklıma geldi. "Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı" bir açıklama yapmıştı. “Yoksulluk, özellikle aşırı yoksulluk, uluslararası dokümanlarda da ifade edildiği gibi artık Türkiye için sorun olmaktan kalktı." "iddiası" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu da başka bir konuya kalsın inşallah. Fakat şunu söyleyeyim, Allah'a havale ediyorum.

Yok hala asgari ücreti 150 TL'den 2800 TL'ye çıkarttık deyip milleti keklesinler.

@Frik bozuk olan moralimi düzeltiyorsunuz hocam. İyi ki varsınız vallahi :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı