Artık tüm ümidimi yitirdim

Hocam daha hiçbir şey bitmedi umudunuzu kesmeyin 28 Mayısa kadar mentalinizi yüksekte tutun umutsuz durumlar yoktur umutsuz insanlar vardır ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim demiş Mustafa Kemal Atatürk.

Atatürk yıllar önce umudunu kaybetseydi bu vatan olmayacaktı bizler belki asimile olmuş başka ülkede başka bir dili konuşuyor olacaktık ama atamız vazgeçmedi. Biz bu seçimi kazanmak zorundayız başka çaremiz yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun Kemal Kılıçdaroğlu bölümünde tüylerim diken diken oldu. Suratımda istemsizce bir gülümseme.
Hala umut var inanıyorum. Umut hala var.

Atatürk yıllar önce umudunu kaybetseydi bu vatan olmayacaktı bizler belki asimile olmuş başka ülkede başka bir dili konuşuyor olacaktık ama atamız vazgeçmedi. Biz bu seçimi kazanmak zorundayız başka çaremiz yok.
Yemin ederim Türkiye'nin en önemli seçimi, bundan daha önemli bir seçim gelmez bence Türkiye'ye

Gençlerin beklediği büyük seçim. Oy kullanmaya yaşım yetmediği halde sandık başına gittim. Umutluydum fakat sonuçlar malum 2. tura kalıyor 2000 yılı sonrası doğanlar kayıp nesilden farkı yok. Diyecek söz bulamıyorum.

Umutsuzluğa kapılmayın, hâlâ kazanılabilir. KK 39'dan buralara geldi, hâlâ AKP'lilerin itirazları, sayılmayan oylar, 2. Tur ve yapılan hileler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı