Aşırı Derecede Bilgisayar Bağımlılığı

Senden bağımlı diye uzaklaşacaklarını sanmıyorum ama biraz dışarıya çıksan dediğin gibi çok daha fazla arkadaşın olabilir.
İşte benim yapmak isteyipte yapamadığım yada yapmaya çabalamadığım kısma geldik dışarıya çıkmak. Aslında yarın istesem dışarı çıkarımda ve çıkmayı deneyeceğim. Ben kalıcı olarak bunu yapıp bilgisayardan kopmak istiyorum sadece yarınlık değil.Beni dışarıya bağlıyacak birşey lazım. Şehir tarafında yaşasam bir aktivite olabilir. Tabi köyde'de bir aktivite yapılabilir ama ne yapacağımı bilmiyorum.

İşte benim yapmak isteyipte yapamadığım yada yapmaya çabalamadığım kısma geldik dışarıya çıkmak. Aslında yarın istesem dışarı çıkarımda ve çıkmayı deneyeceğim. Ben kalıcı olarak bunu yapıp bilgisayardan kopmak istiyorum sadece yarınlık değil.Beni dışarıya bağlıyacak birşey lazım. Şehir tarafında yaşasam bir aktivite olabilir. Tabi köyde'de bir aktivite yapılabilir ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Bisikletin varsa bin, dağlara çık, ailenle imkanın varsa piknik yap, dışarıda gez dolaş yani. Nasılsa köyün havası da temiz, derin derin nefes al. Azcık beynine oksijen gitsinde hücrelerin açılsın

Hocam doğa fotoğrafcılığı ile uğraşın. Köydesiniz. Tahminimce bol bol yüksek mekanlar ve yeşillik var. Gidin oturun tek başınıza. En iyisi.
Hiç düşünmemiştim. Deneyebilirim aslında gün batımını çekmeyi denerim. Bence güzel olur.

Bisikletin varsa bin, dağlara çık, ailenle imkanın varsa piknik yap, dışarıda gez dolaş yani. Nasılsa köyün havası da temiz, derin derin nefes al. Azcık beynine oksijen gitsinde hücrelerin açılsın
Dağ yok aslında fazla bisikletle çıkılacak kadar. Heryer tarla . Bizim köy fazla dağlık yerde değil. En fazla tarla yollarında gezebilirim bisikletimde o yerlere uygun değil. Bisikletim nasıl diyim modelini bilmiyorum. Bizim köyde onlara dede bisikleti diyorlar onlardan var vitessiz.

Hiç düşünmemiştim. Deneyebilirim aslında gün batımını çekmeyi denerim. Bence güzel olur.

Dağ yok aslında fazla bisikletle çıkılacak kadar. Heryer tarla . Bizim köy fazla dağlık yerde değil. En fazla tarla yollarında gezebilirim bisikletimde o yerlere uygun değil. Bisikletim nasıl diyim modelini bilmiyorum. Bizim köyde onlara dede bisikleti diyorlar onlardan var vitessiz.
Olsun tek seçenek bisiklet sürmek değil yani dediğim gibi.

Ayrıca kitap okuyabilirsin çok güzel bir şey bence. Ya da film de izleyebilirsin çok güzel filmler var izlemeni öneririm.

Bol bol film izleyip oyun oynuyorum zaten bilgisayar başında bazen sıkılıyorum izlediğim diziye baştan tekrar başlıyorum . Sonra oyun oynuyorum derken zaten bir bakmışım akşam.
O zaman kitap oku serilere başlamanı öneririm mesela Harry Potter gibi. Bende şuanda var filminden çok sürükleyici ve güzel.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı