Asperger tedavi olunmaz ise ne olur?

hocam o zaman belirtileri kendinizde aramamak ve şu hastalığın ismini ağzınızdan düşürmek suretiyle yaz sonuna kadar tek başınıza takılın eminim okul açıldığında çok daha farklı bir kişi olarak rahatlıkla arkadaş yapabileceksiniz ayrıca da olabildiğince konuşun sonunu düşünmeden konuşun (tanımadığınız kişilerle ufak çaplı sohbetleri kastediyorum)
Konuşamıyorum herkes benden nifret ediyor ...

Konuşamıyorum herkes benden nifret ediyor ...
hocam hala anlamıyorsunuz tanımadığınız kişiler sizden nefret edemez gidin bakkaldaki çalışanla konuşun onlar sizi tanımıyor ayrıca da kendinizdeki hatayı söylemek yerine çözüm üretin zor olan bu ama olması gerekende bu iyi forumlar

hocam hala anlamıyorsunuz tanımadığınız kişiler sizden nefret edemez gidin bakkaldaki çalışanla konuşun onlar sizi tanımıyor ayrıca da kendinizdeki hatayı söylemek yerine çözüm üretin zor olan bu ama olması gerekende bu iyi forumlar
Birisiyle nasıl sohbet edersiniz tanışıp sohbet ederseniz tanışacağım adam yok.

Hocam eğer vaktiniz varsa konunun tamamını okur musunuz? Sizin de faydanız dokunur böylece.
Hocam yinede asperger olacağıma dair düşünceniz varmı sizce olabilirmi? Bence evet.

Birisiyle nasıl sohbet edersiniz tanışıp sohbet ederseniz tanışacağım adam yok.

Hocam yinede asperger olacağıma dair düşünceniz varmı sizce olabilirmi? Bence evet.
Bence hayır.Siz de kabul edin dışlanıyorum konunuzdaki kişinin sizi yönlendirmesiyle keşfettiniz (!). 12 yaşında ergenlik sancıları olduğu kanaatindeyim.

hocam siz aspergersiniz ileri derecede hemde acilen en yakın hastaneye gidip bunu doktorlara bağırmak suretiyle söylemeniz durumunda en kısa zamanda gerekl işlemler yapılıcaktır. şimdiden geçmiş olsun
Konuya dalga geçmek için girdiyseniz çıkabilirsiniz dalga geçilecek bir mesele yoktur.

Bence hayır.Siz de kabul edin dışlanıyorum konunuzdaki kişinin sizi yönlendirmesiyle keşfettiniz (!). 12 yaşında ergenlik sancıları olduğu kanaatindeyim.
Şimdi mesele budurki 12 yaşında değil 10 yaşımda bile vardı bu.

Konuyu okudum arkadas bence ortalama zekanin altinda, sosyal olamamak asperger sendromu degildir. Bunu asperger sendromlu birisi olarak soyluyorum.
Merak etdim nelere dikkat ederek zekanın altında olduğunu söylediniz kendimde dikkat edeyim belkide öyledir?

Geri
Yukarı