ASUS nasıl bir marka?

Hocam ASUS büyük bir firma. Anakart, ekran kartı, monitör, optik sürücü, laptop, All in One PC gibi pek çok şey üretiyor. Dünya'nın 1 numarası olarak gösteriliyor. Ben şunu öğrendim. ASUS'un uygun fiyatlı malı alınmaz. İyi bir mal için paraya kıymak gerekiyor. Ben 7 yıldır Z97 A serisi anakartı i7 4790K ile kullanıyorum sorun yok. DVD sürücü ASUS sorun yok. Bence böyle bir marka.

fatal1ty 970'i anakartı efsanelere konu olmuştur ASRock'un. 970 Chipset overclock için ideal olmamasına rağmen FX 8350 ile 5.1 GHz O.C kullananlar vardı. Tom's Hardware üzerinde.
ASRock şu an bile güzel anakartlar çıkarıyor ama tam olarak gözüm kapalı alırım diyeceğim durumda değil umarım kendini düzeltir.

Gayet iyi markadır. ASUS TUF Gaming laptoplarından uzak durun.

ASUS Vivobook X571GT (2019-GTX 1650), ASUS Vivobook X571L (2020), ASUS ROG Strix G531G (2019) ve ASUS ROG Strix G15 ((G512/G712)2020) sürümleri gaming laptoplarda düşük bütçede gayet iyi.
Hocam ASUS büyük bir firma. Anakart, ekran kartı, monitör, optik sürücü, laptop, All in One PC gibi pek çok şey üretiyor. Dünya'nın 1 numarası olarak gösteriliyor. Ben şunu öğrendim. ASUS'un uygun fiyatlı malı alınmaz. İyi bir mal için paraya kıymak gerekiyor. Ben 7 yıldır Z97 A serisi anakartı i7 4790K ile kullanıyorum sorun yok. DVD sürücü ASUS sorun yok. Bence böyle bir marka.
Hocam peki ROG Strix gaming laptopları alınır mı?

Geri
Yukarı