Monster sorunlu bir marka mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her zaman değil fakat sizin linç yeme sebebiniz kötü sistemler önermeniz. Birçok kere gördüm. Cillop gibi makineler varken gidip gerçekten fiyatını hak etmeyen ya da Turbox tarzı sistemler attınız. Bizim görüşlerimizi biraz daha dikkate alıp her gördüğün modeli atmasan linç vs. emin ol yiyemezsin. Aksine hatrı sayılır biri olursun.
Mesela: @BerkayZ87 @Rivadex @AyarsıZZ @Ülküsüz @kino @SSDKullaniyorum @KojiroHyuga04 @EREN SATAR @ThePentium @351633 @PSU da Yaşayan Kedi @EfeKanagül @mustaine @NipponChemiConKYCap @aKuu @JakerT4 @Liberte Sergen @SUBMITTER @RainbowwOnSky

Hocam övdünüz değil mi bizi? Ben hiçbir markaya ön yargılı değilim Monster'inde servisi güzel ve ürünlerinin bazıları güzel, MSI'nin bile sorunlu modelleri var.

Bazıları abileri ne derse onları diyor.

Hocam övdünüz değil mi bizi? Ben hiçbir markaya ön yargılı değilim Monster'inde servisi güzel ve ürünlerinin bazıları güzel, MSI'nin bile sorunlu modelleri var.

Bazıları abileri ne derse onları diyor.
Evet övdüm. Zaten sizin böyle biri olduğunuzu biliyorum. Daha doğrusu etiketlediğim veya takip ettiğim kişilerin böyle olmadığını. Son sözünüz ise gerçekten doğru bir şekilde özetlemiş öneri konularında çıkan tartışmaları.

@XEfe.Bey

Monster Abra serisi sorunludur; Tulpar v25.1 modeli alınabilir sayılı modellerdendir. Monster'ın teknik servisine gelecek olursak, Sorun yaşayanı da var yaşamayanı da var. Şahsen Abra A7 v12.2 kullanıyorum 1 yıldır. Monster'dan nefret etmemi sağladı bu cihaz. Soğutucusuz kullandığım zamanda 98 derece görüp kendini kapatmıştı. Bazen açılırken siyah ekranda kalıyor. Bazen oyun oynarken kilitlenip kalıyor. Performans sorunları var. 11 ay kadar uzun bir süre termal macun yenilemedim ve soğutucu olduğu halde %20 işlemci kullanımıyla 90 dereceyi rahatlıkla görüyordum. Sonradan fark ettim sol taraftaki fan bozukmuş. Servise gönderdim 2 haftalık çok uzun bir beklemenin ardından fan tamir edilmiş, termal macun değiştirilmiş ve genel bakımları yapılmıştı. Üstelik bilgisayarım sağlamdı. Sonrasında %20 işlemci kullanımı ile 90 dereceyi gören cihazım %100 kullanımda 70 dereceyi zor görmeye başladı. Sonuç olarak teknik servis beni çok şaşırttı ve çok memnunum. Memnunum derken teknik servisten memnunum cihazımdan hala nefret ediyorum. Anlayacağınız teknik servis iyi/kötü demek doğru olmaz çünkü şans işi biraz. Ve kimse "Monster iyidir" demiyor. Sadece Tulpar v25.1 modeli alınabilir diyoruz. Peki neden alınabilir? Çünkü MSI'ın Monster logosu basılmış hali.

Not: Cihazımı gönderdiğim teknik servis şubesi, İstanbul'da ki Kadıköy şubesidir.

Siz mesajlarımızı dikkatli bir şekilde okumuyor, kendi duymak istediğinizi duyuyorsunuz. Sonra da gelip böyle saçma saçma konular açıyorsunuz.

@NipponChemiConKYCap Hocam ile birlikte üstüne basa basa söyledik, v25.1 modeli alınabilir çünkü aslında Monster değil, MSI marka bir cihazdır.

Buyrun aşağıya link bırakıyorum incelersiniz.

Umarım bu mesajı dikkatli ve anlayarak okursunuz ve boş yapmaya devam etmezsiniz.

Neyse arkadaşlar sağ olun bir daha bilgim olmadan mesaj atmayacağım görüşmek üzere.

Markalar sorunlu değil bence rekabet için piyasaya sürdükleri malzeme kalitesi olmayan aynı zamanda tüketim çılgınlığı yaratmaya çalıştıkları ürünler sorunlu

@XEfe.Bey

Monster Abra serisi sorunludur; Tulpar v25.1 modeli alınabilir sayılı modellerdendir. Monster'ın teknik servisine gelecek olursak, Sorun yaşayanı da var yaşamayanı da var. Şahsen Abra A7 v12.2 kullanıyorum 1 yıldır. Monster'dan nefret etmemi sağladı bu cihaz. Soğutucusuz kullandığım zamanda 98 derece görüp kendini kapatmıştı. Bazen açılırken siyah ekranda kalıyor. Bazen oyun oynarken kilitlenip kalıyor. Performans sorunları var. 11 ay kadar uzun bir süre termal macun yenilemedim ve soğutucu olduğu halde %20 işlemci kullanımıyla 90 dereceyi rahatlıkla görüyordum. Sonradan fark ettim sol taraftaki fan bozukmuş. Servise gönderdim 2 haftalık çok uzun bir beklemenin ardından fan tamir edilmiş, termal macun değiştirilmiş ve genel bakımları yapılmıştı. Üstelik bilgisayarım sağlamdı. Sonrasında %20 işlemci kullanımı ile 90 dereceyi gören cihazım %100 kullanımda 70 dereceyi zor görmeye başladı. Sonuç olarak teknik servis beni çok şaşırttı ve çok memnunum. Memnunum derken teknik servisten memnunum cihazımdan hala nefret ediyorum. Anlayacağınız teknik servis iyi/kötü demek doğru olmaz çünkü şans işi biraz. Ve kimse "Monster iyidir" demiyor. Sadece Tulpar v25.1 modeli alınabilir diyoruz. Peki neden alınabilir? Çünkü MSI'ın Monster logosu basılmış hali.

Not: Cihazımı gönderdiğim teknik servis şubesi, İstanbul'daki Kadıköy şubesidir.

Siz mesajlarımızı dikkatli bir şekilde okumuyor, kendi duymak istediğinizi duyuyorsunuz. Sonra da gelip böyle saçma saçma konular açıyorsunuz.

@NipponChemiConKYCap Hocam ile birlikte üstüne basa basa söyledik, v25.1 modeli alınabilir çünkü aslında Monster değil, MSI marka bir cihazdır.

Buyurun aşağıya link bırakıyorum incelersiniz.

Umarım bu mesajı dikkatli ve anlayarak okursunuz ve boş yapmaya devam etmezsiniz.

Abra'nın tamamı sorunlu değil, iyi modelleri var.

Merhaba sevgili arkadaşlar, iyi geceler. Aşağıya attığım konuda insanlara Monster teknik servisinin iyi olmadığını anlattım ama büyük bir tepki ile karşılaştım. Bilgisayardan anlayan arkadaşlar, size soruyorum; Monster iyi bir marka mı? Hakkında birçok şikayet buldum, beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Ozellikleri ve fiyati iyi diye plastik kasa tulpar almistim birkac ay once. Bir olu piksel sorunu yuzunden 3-4 kere servise gitti geldi, sifiri geldi hala devam duzelmedi. Servis konusunda da kafalarina gore takiliyorlar, yetkili oncelik verecek dedi kimse de ilgilenmedi dogru duzgun. Ayrica pc asiri isiniyordu 97-98 derece gormuslugum var. Biraz sans isi tabiki sorun yasayip yasamamak ama monster fanboylugu var nedense

Merhaba sevgili arkadaşlar, iyi geceler. Aşağıya attığım konuda insanlara Monster teknik servisinin iyi olmadığını anlattım ama büyük bir tepki ile karşılaştım. Bilgisayardan anlayan arkadaşlar, size soruyorum; Monster iyi bir marka mı? Hakkında birçok şikayet buldum, beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende de Monster vardı aldım 1 ay sonra teknik servise yolladım. İşlemci ve anakartta sorun var dendi değiştirildi denilip geri yollandı, 1 ay sonra yine gönderdiğim sorunlar baş göstermeye başladı (kasmalar, işlemci oyunlarda 99⁰lerde gezinmesi vs) 2. kez yolladım ve iade talep ediyorum dedim ve iade edildi bende gittim masaüstü sistem aldım.Bir arkadaşımda Monster var RTX 2060 i7 10750H(benimki ile aynı) o ne ısınıyor diyor ne de başka bir sorunu var diyor. Ama şunu kim nederse desin ilk ürün geldi eve aldım elime kasa kalitesi konusunda benim evimdeki çöp kutusu (plastik) hissiyatı daha güven veriyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı