Monster nasıl bir marka?

Dış kasa kalitesini kötü tutarak özelliklerine göre fiyatı daha aşağıya çeken bir firma. Aynı fiyata daha iyi özelliklerde laptop bulamazsın. Dışı kötü içi iyi öyle düşün zaten senin işin içiyle. Onun dışında teknik servis gayet iyi ilgileniyorlar müşteri hizmetlerine kendi sitesinden mesaj ile de ulaşabiliyorsun.

Dostum zorunda değilsen bir kasa toplamanı tercih ederim. GTX 1060 6 GB'lı bir kasa toplarlar sanırım, olmadı 1-2 parça 2. Elden alarak toplayabilirsin.

Ben de kasa toplaman tarafındayım. İhtiyacın yoksa kasa al performans olarak daha iyi olur.

Son düzenleme:
Ben de kasa toplaman tarafındayım. Çok taşıma ihtiyacın yoksa kasa al performans olarak daha iyi olur.
Kardeş kasayı ne yapayım? Sırtımda mı taşıyayım hergün? Sistem toplayacak olsam bununla ilgili konu açardım.
Laptop şart mı şart değilse kasa toplaman daha kârlı olacaktır.
Açtığım konunun bununla alakası yok. Kasayı sen toplayabilirsin.

Dış kasa kalitesini kötü tutarak özelliklerine göre fiyatı daha aşağıya çeken bir firma. Aynı fiyata daha iyi özelliklerde laptop bulamazsın. Dışı kötü içi iyi öyle düşün zaten senin işin içiyle. Onun dışında teknik servis gayet iyi ilgileniyorlar müşteri hizmetlerine kendi sitesinden mesaj ile de ulaşabiliyorsun.
Kötü ama berbat da değil, idare edilir bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı