Monster nasıl bir marka?

İkinci el sahibinden temiz laptop almak daha mantıklı çünkü sahibinden olunca özenle kullanılmış oluyor %90'ı mesela GTX980M'li bir laptop buldum 5000'e GeT'li olduğu için eline gelince test edilip sipariş onaylanabilir.

Adam kasa istemiyorum demiş konuya gelen çoğu kişi kasa toplayın yazmış arkadaşlar dikkatli okuyalım :D Monster içi güzel F/P ürünleri üretiyor. Örneğin Asus aynı özelliklere sahip laptopu 7000 TL'ye satarken Monster 6300 TL'ye satıyor. Tabii ki bunun altında bazı gerçekler var. Monster'ın kasası yani dış malzemesi pek kaliteli değil. Ayrıca için deki bileşenlerin de ısınma sorunları var. Vakumlu soğutucu bu ısınmayı halledebiliyor. Bir de müşteri hizmetleri harika zaten alırken sana ömür boyu hizmet garantisi sunuyorlar.

Adam kasa istemiyorum demiş konuya gelen çoğu kişi kasa toplayın yazmış arkadaşlar dikkatli okuyalım :D Monster içi güzel F/P ürünleri üretiyor. Örneğin Asus aynı özelliklere sahip laptopu 7000 TL'ye satarken Monster 6300 TL'ye satıyor. Tabii ki bunun altında bazı gerçekler var. Monster'ın kasası yani dış malzemesi pek kaliteli değil. Ayrıca için deki bileşenlerin de ısınma sorunları var. Vakumlu soğutucu bu ısınmayı halledebiliyor. Bir de müşteri hizmetleri harika zaten alırken sana ömür boyu hizmet garantisi sunuyorlar.
Bence bu GeT ile eline geldikten sonra test edilip düzgün ise onaylanıp alınabilir.
GİGABYTE P35X V3 4710HQ GTX 980M 8GB DDR5 16GB RAM - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 495790513
Gayet iyi fiyatına göre zaten GeT'li olduğu için dolandırılma ihtimali "0" gönül rahatlığı ile alınabilir.

İkinci el sahibinden temiz laptop almak daha mantıklı çünkü sahibinden olunca özenle kullanılmış oluyor %90'ı mesela GTX980M'li bir laptop buldum 5000'e GeT'li olduğu için eline gelince test edilip sipariş onaylanabilir.
Hayatım boyunca 2. El kitap bile almadım. Hele elektronik bir aleti asla 2. El almam.

Dış kasadan kısıp içini sağlam tutan bir firma diye biliyorum ben Monster'ı. Para biriktirebilirsem, (Ki bu çok düşük bir ihtimal) Monster alacağım.

Kasa ve ekran kalitesi rakip markalara göre daha düşük ve HDD opsiyonel olduğu için fiyat dahada artıyor ekleyince. Monster alacak fiyata sistem toplamak daha mantıklı.

Kasa ve ekran kalitesi rakip markalara göre daha düşük ve HDD opsiyonel olduğu için fiyat dahada artıyor ekleyince. Monster alacak fiyata sistem toplamak daha mantıklı.
Oyun için almıyorum. Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim, machine learning gibi bir alan üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum; o sebeple 1050ti gibi orta seviye ekran kartı lazım. Şirket, okul ve ev arasında gidip gelen biri sistemi ne yapsın? Ben bunu akıl edemez miyim? Burası notebook tavsiye bölümü değil mi?

Notebook tavsiye konusunda sistem öneren yaşı küçük çok bilmiş arkadaşlara lütfen bir yaptırım uygulayın.

@Recep Baltaş
Bu arada Monster Abra A5 v13.3 modelini sipariş ettim. I7 olan modeli almak isterdim ama param buna yetti, yine de iş görür.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı