ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF265 alınır mı?

Yok Azerbaycan'dan alacağım da sadece Azerbaycan'da böyle forum siteleri falan yok o yüzden buradan araştırıyorum. Ben de bu dashin 165Hz 2K olanı ve ASUS'un 165Hz 2K RTX3060 olanı arasında kaldım.
Önerilerin için teşekkürler)

Anladım ben RTX3070 istiyorsun diye atmıştım ama eğer iki seçenekten birini seçecek olsam ROG alırdım dashin daha fazla kronik sorunu var diye biliyorum.

Anladım ben RTX3070 istiyorsun diye atmıştım ama eğer iki seçenekten birini seçecek olsam ROG alırdım dashin daha fazla kronik sorunu var diye biliyorum.
tamam hocam teşekkür ederim. Bir arkadaşım rogun ısınıp ısındıktan sonra söndüğünü söylemişti. Performansta ta rog üstündür demi hocam?

Son bir sorum var hocam bu ROG'larda alttaki RGB kaptılaviliyor mu?

Isınıyormuş kronik sorunmuş fanlar çalışmıyormuş.

Alttaki RGB'yi bilmiyorum ama biz alınır dedikten sonra bir arkadaş aldı bu konudan hiçbir sıkıntı çıkmadı bence ona arızalı denk gelmiştir.

Alttaki RGB'yi bilmiyorum ama biz alınır dedikten sonra bir arkadaş aldı bu konudan hiçbir sıkıntı çıkmadı bence ona arızalı denk gelmiştir.

@XSamet06

Ne gibi sorunlar hocam? Ben Windows 11'den kaynaklandğını düşündüğüm nadiren gerçekleşen 2 saniyelik takılmalar ve sıcaklıklarla alakalı sorunum hariç bir sorun yaşamadım. Bunlarla alakalı bu konu ve bir çok konuda 10 sayfa olmasından da anlayacağınız üzere çok kez değindik, bakın derim.
Bende hiç 2 saniyelik takılmalar olmuyor, yazılımsal bir problem olabilir.

son bir sorum var hocam bu roglarda alttaki rgb kaptılaviliyormu?

Isınıyormuş kronik sorunmuş fanlar çalışmıyormuş
alttaki rgb kapatılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı