Asus STRIX RX 480 Oyunlarda Donma, Düşük FPS ve Kasma

aynı sorun bende de var far cry 4 oynuyorum takılmalar oluyor gta 5 hafif kasmalar yaptı crysis 3 de de hafif kasmalar yaptı servise götürsemmi acaba

aynı sorun bende de var far cry 4 oynuyorum takılmalar oluyor gta 5 hafif kasmalar yaptı crysis 3 de de hafif kasmalar yaptı servise götürsemmi acaba

Dostum ben aldığım yere geri yolladım. Bana kartta bir sorun olmadığını söylediler. Ben yinede değiştirmek istiyorum dedim ve MSI RX580 ile değiştirdim. Bir daha saatlerce oynasam bile donma/reset atma yaşamadım. Lakin çok az da olsa bir stuttering sorunu yaşıyordum, o da page file ayarından kaynaklıymış sanırım düzeldi. Eğer iade hakkın varsa değiştirmeni tavsiye ederim.

Dostum ben aldığım yere geri yolladım. Bana kartta bir sorun olmadığını söylediler. Ben yinede değiştirmek istiyorum dedim ve MSI RX580 ile değiştirdim. Bir daha saatlerce oynasam bile donma/reset atma yaşamadım. Lakin çok az da olsa bir stuttering sorunu yaşıyordum, o da page file ayarından kaynaklıymış sanırım düzeldi. Eğer iade hakkın varsa değiştirmeni tavsiye ederim.
2 ay oldu kartı alalı degişim yapmıyor vatan acaba işmeci ile olabilirmi sorun fx 8350 kullanıyorum kartta problem var diyorsun

Ya simdi sendeki problemi bilemem ki ben. Bilgisayarlar öyle birşey ki, 10 kişi stuttering yaşasa 10'u da farklı sebeplerden yaşıyor olabilir o problemi. Benimki ekran kartındandı değiştirdim çözüldü, seninkini bilemeyeceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı