ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1626648453655.png

Render Testi yazıyodu. Bunda da böyle, iyi midir?

GPU benimki gibi çalışıyor, frekans sizde de yükselmiş 2ghz üzerine.

Sanırım ram sorununu çözerseniz istediğiniz performansa tam ulaşacaksınız.
Tamamdır. Çok teşekkür ederim bu saatte cevapladığınız için :) Ram için bakacağım bulabilirsem atarım buraya da. O gelince performansa da bakarım burada.
1626648759835.png

Son olarak :D

Ddr4 3200 bakacağım sanırım doğru mudur ^^

Tamamdır. Çok teşekkür ederim bu saatte cevapladığınız için :) Ram için bakacağım bulabilirsem atarım buraya da. O gelince performansa da bakarım burada.
Eki Görüntüle 1112040

Son olarak :D

Ddr4 3200 bakacağım sanırım doğru mudur ^^
Rica ederim :)

Tabi, mümkünse 3200 mhz cl22 satın alırsanız iyi olabilir.

Ben 3200mhz cl20 satın aldım frekans düşün görünüyor, notebook üzerinde gelen ram'i değiştirmem gerek tam performans almam için, şu an gerekli görmediğim için masraf etmiyorum.

Rica ederim :)

Tabi, mümkünse 3200 mhz cl22 satın alırsanız iyi olabilir.

Ben 3200mhz cl20 satın aldım frekans düşün görünüyor, notebook üzerinde gelen ram'i değiştirmem gerek tam performans almam için, şu an gerekli görmediğim için masraf etmiyorum.

Anladım, çok sağ olun. (Şimdi gördüm cl20 yazmışsınız sanırım üzerindikine gerek yok) :D

Üzerindeki rami de değiştirirsem önemli bir performans yükselir mi yoksa şu anlık gereksiz mi?

Bunu buldum birde.

Son düzenleme:
Makinenin üzerinde ki ram 3200mhz cl22, mevcutta neredeyse takabileceğiniz en yüksek ram gibi görünüyor, bu konuda uzman değilim ama makine üzerinde ki ram'i değiştirmeniz performansa çok az etki edeceğini düşünüyorum.

Sizin durumunuzda olsam değiştirmezdim.

Farkı görebilmek için aşağıdaki siteden test yapabilirsiniz.
Bu test uygulamasını indirip, notebook u kapatıp, açtıktan bir süre sonra bu test çalıştırıp notebook u ölçebilirsiniz.

Sonucun linkini de paylaşırsanız sevinirim, sonucu sitede gösterecek.

Makinenin üzerinde ki ram 3200mhz cl22, mevcutta neredeyse takabileceğiniz en yüksek ram gibi görünüyor, bu konuda uzman değilim ama makine üzerinde ki ram'i değiştirmeniz performansa çok az etki edeceğini düşünüyorum.

Sizin durumunuzda olsam değiştirmezdim.

Farkı görebilmek için aşağıdaki siteden test yapabilirsiniz.
Bu test uygulamasını indirip, notebook u kapatıp, açtıktan bir süre sonra bu test çalıştırıp notebook u ölçebilirsiniz.

Sonucun linkini de paylaşırsanız sevinirim, sonucu sitede gösterecek.

Evet şimdi gördüm cl20 yazdığınızı anladım sanırım teşekkürler bu hafta alırım sanırım.
Fark dediğiniz rami alıp taktıktan sonra sanırım.

Evet şimdi gördüm cl20 yazdığınızı anladım sanırım teşekkürler bu hafta alırım sanırım.
Fark dediğiniz rami alıp taktıktan sonra sanırım.
Makine üzerinde sanırım cl22 mevcut bu nedenle ben olsam cl22 satın alırdım, cl20 satın almazdım.

Anladım, çok sağ olun. (Şimdi gördüm cl20 yazmışsınız sanırım üzerindikine gerek yok) :D

Üzerindeki rami de değiştirirsem önemli bir performans yükselir mi yoksa şu anlık gereksiz mi?

Bunu buldum birde.

Sanırım bunu alacağım

Bu da benchmark. Yapayım dedim :D Cevabınızdan sonra soracağım bir şey kalmadı herhalde.

Çok teşekkürler :)
Her yaptığımda yüzdeler daha iyi oluyor ama :D
şu anlık böyle ramli halini de atarım buraya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı