ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet 8 GB ama ona rağmen bu değerler sizce de düşük değil mi sonuçta Valorant bu aynı model laptop kullanan arkadaşlar FPS değerlerini atarsa sevinirim.

Düşük olması çok normal, 8 GB ve tek kanal yetersiz kalmakta.

K

Üniversite sınavlarının sonuçları açıklandıktan sonra almak isteyeceğim bir sistem hele ekran kartları şu durumda iken RTX serisi bir kart ile i5 144Hz monitör...
Güzel fiyat güzel sistem alınır.

Bu yeni çıkanı önceki serinler ısınma sorunluydu, bence biraz bekle daha çok kişi alıp kullanmadı.

Evet, bu laptop.

Sessizde kullanmak ne demek? Bios ayarlarından mı yoksa özel bir programdan mı ayarlanıyor bilmiyorum. Yönlendirirseniz kontrol ederim.

Evet, bu laptop.

Sessizde kullanmak ne demek? Bios ayarlarından mı yoksa özel bir programdan mı ayarlanıyor bilmiyorum. Yönlendirirseniz kontrol ederim.
armoury crate de oyunu açmadan önce turboya almalısınız ve driveleriniz güncel mi

armoury crate de oyunu açmadan önce turboya almalısınız ve driveleriniz güncel mi
Turbo moda aldım. MyASUS, Windows Update ve Intel üzerinden sürücüleri denetledim. Hepsinde güncel. Fps değerlerinde bir değişiklik yok. Valorant grafik ayarlarında düşük, orta, yüksek farketmeksizin 70-100 arası genellikle 80 fps civarlarında değerler alıyorum. Masaüstü bilgisayarımda aynı işlemcinin bir önceki nesli var 10400F ve 150-200 fps aşağısına inmiyor. Anlayamadım bu düşük fps sebebini.

Turbo moda aldım. MyASUS, Windows Update ve Intel üzerinden sürücüleri denetledim. Hepsinde güncel. Fps değerlerinde bir değişiklik yok. Valorant grafik ayarlarında düşük, orta, yüksek farketmeksizin 70-100 arası genellikle 80 fps civarlarında değerler alıyorum. Masaüstü bilgisayarımda aynı işlemcinin bir önceki nesli var 10400F ve 150-200 fps aşağısına inmiyor. Anlayamadım bu düşük fps sebebini.
Tek kanal ram bulunuyor bunlarda, bir ram daha eklemeniz gerekiyor.

Ayrıca oyuna girmeden önce turboya almak gerekiyor, ben oyuna girdikten sonra sessizde olduğunu hatırlayıp turboya alıyordum düşük gpu kullanım sorunu oluyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı