ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Müşteri hizmetleriyle konuştum garanti dışı kalmıyormuş.
++++
RAM aldım kargoda performans sonuçlarını buraya atarım.
Arkadaşlar benim başka bir sorum alacak laptopu monitöre bağlamayı deneyen oldu mu? Benim kablom HDMI 2.0 olmasına rağmen 144 Hertz alamadım.

Aynı laptop bende de var. Hangi RAM'i aldınız. Bende almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar FPS değerlerim neden düşük yardımcı olur musunuz?

RAM yükseltmesi yaptım değerleri paylaşıyorum şimdi.Fps değerleri ideal bf1 sonuçu güzel açıkcası valorant 80fps artış olsada bu ekran kartı ve işlemciye bence az değerler belki ilerde uptade ile düzelir.Gta 5 nin en yüksek ayarlarında 87 fps bence güzel ama neden ekran kartı yüzde 100 nü kullanmıyor anlamadım
Aynı laptop bende de var. Hangi RAM'i aldınız. Bende almayı düşünüyorum.

bu işlerden pek anlamam ama aldığım model: Kingston KVR32S22S8/8

Dosya Ekleri

• bf12.png
    bf12.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 152
  • valorant.png
    valorant.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 141
  • gta 5.png
    gta 5.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 170
RAM yükseltmesi yaptım değerleri paylaşıyorum şimdi. FPS değerleri ideal BF1 sonuçu güzel açıkçası Valorant 80FPS artış olsa da bu ekran kartı ve işlemciye bence az değerler belki ileride Update ile düzelir. GTA 5'nin en yüksek ayarlarında 87 FPS bence güzel ama neden ekran kartı yüzde 100'nü kullanmıyor anlamadım.

RAM yükseltmesi yaptım değerleri paylaşıyorum şimdi. FPS değerleri ideal BF1 sonuçu güzel açıkçası Valorant 80FPS artış olsa da bu ekran kartı ve işlemciye bence az değerler belki ileride Update ile düzelir. GTA 5'nin en yüksek ayarlarında 87 FPS bence güzel ama neden ekran kartı yüzde 100'nü kullanmıyor anlamadım.

Teşekkür ederim 😊

Vay beeee bayağı fark ettirmiş Valorant'ta. Grafik ayarlarınız neydi acaba? Ben de alırsam en çok Valorant oynarım. O yüzden merak ediyorum. Bir de sıcaklık değerleri nasıl? Çok ısınıyor mu?

FX506HC-HN054 Modelini satın aldım, 16gb ram eklemesi yaptım. Bende mevcut olan oyunlardan istediğinizde test edebilirim.

i7 11800h
16gb x 2
rtx3050

Dosya Ekleri

• steam_liste.png
    steam_liste.png
    756,6 KB · Görüntüleme: 156
FX506HC-HN054 modelini satın aldım, 16 GB RAM eklemesi yaptım. Bende mevcut olan oyunlardan istediğinizde test edebilirim.

i7 11800h.
16 GB X 2
RTX3050.

Zahmet olmazsa bir Valorant testi yapabilir misiniz? Çok memnun olurum gerçekten yapabilirseniz. Bir de ısınma durumları hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu 3050 Max Q mu hocam Max-P mi?
RTX3050 Mobil diye geçiyor, "MAX" uzantısı bulunmuyor.

İşin ilginç kısmı 2100mhz'e kadar OC yapıyor asus yazılımı, nereye baksam 1700mhz en yüksek frekans diyor ama benimki 2100mhz'de çalışıyor.

Bu arada gpu ısınmıyor, cpu ısınıyor genelde.

Zahmet olmazsa bir Valorant testi yapabilir misiniz? Çok memnun olurum gerçekten yapabilirseniz. Bir de ısınma durumları hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
Valorant bende yok ücretsiz ise indirip test edebilirim

Isınma konusunu değerlendiremiyorum daha önce hep masaüstü kullandım.
Ama bana göre ısınıyor bilgisayar ama diğer makineleri bilmediğim için bir fikir beyan etmem pek doğru değil.

Aklıma geleni yazayım, notebook prize bağlı sessiz modda iken hiç fan açmıyor, 55-60 derece'de sabit kalıyor. Gündelik işlemler, ofis işlemleri youtube gibi şeylerde hiç fan açmıyor.

Dosya Ekleri

• rtx_3050.png
    rtx_3050.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı