ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum selam, rica etsem CPU-Z'dan Memory sekmesinin ekran görüntüsünü atabilir misin? @Average Turko

Eki Görüntüle 1116448

Biraz geç oldu ama :D
Ben Fallout 76 oynarken ekran kartı işlemci kullanımı 50 en fazla :/ Bu normal mi?

Edit: 127 üstü FPS yazıyor Ultra'da. Ben Low'da 70 alıyorum kafayı yemek üzereyim ._.

Güvenilir mi bilmiyorum ama bendeki yine de düşük geldi.
Ultrada da fark yok sanırım. Şimdi denedim 5 fps fark etti.
1627081874423.png

Eskisi açılmıyor. Yeniden attım.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1116448

Biraz geç oldu ama :D
Ben Fallout 76 oynarken ekran kartı işlemci kullanımı 50 en fazla :/ Bu normal mi?

Edit: 127 üstü FPS yazıyor Ultra'da. Ben Low'da 70 alıyorum kafayı yemek üzereyim ._.

Güvenilir mi bilmiyorum ama bendeki yine de düşük geldi.
Ultrada da fark yok sanırım. Şimdi denedim 5 fps fark etti.
Eki Görüntüle 1116497
Eskisi açılmıyor. Yeniden attım.
Ramlerde sorun var sandım şimdi anlaşıldı. Dram frequency kısmı normalde orada yazan değer x2 olur. Bizde nedense x 4. Görev yöneticisinde de 4 slot var olarak gözüküyor ama kasayı açtığımda iki slot vardı sadece. Çözemedim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-07-24 033049.png
    Ekran görüntüsü 2021-07-24 033049.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 35
RAM'lerde sorun var sandım şimdi anlaşıldı. DRAM Frequency kısmı normalde orada yazan değer X2 olur. Bizde nedense X 4. görev yöneticisinde de 4 slot var olarak gözüküyor ama kasayı açtığımda iki slot vardı sadece. Çözemedim.

Bilemedim bende ya artık aynı laptopu alanlar olarak birbirimizi aydınlatıcaz.

İlki benden olsun.

ASUS TUF Gaming F15 FX506 | Laptops | ASUS United Kingdom

Başlıktaki aynısını alanlar FX506hc seçerek indirebildikleri her şeyi indirip kursunlar. Farklı olanlarda anakart hangisiyse onu seçsinler. Dikkatli olun aynı driverın farklı sürümleri olabiliyor. Altta kalanı değil üsttekini seçin. Versiyon ve tarihten anlaşılıyor zaten. Adı farklı olanları indirin. Ben indirdim yarın değişikliklere bakacağım yarısını indirmiştim Valorant 170 civarı, en fazla 210 en az 130 falan olmuştu. İnşallah Fallout 76'da da artmıştır. Benim laptop da stand ile en fazla 73 derece oldu şu ana kadar. Onu da söyleyeyim dedim yatmadan önce :D.
Edit:Söylemeyi unutmuşum 2021 model yazıyormuş. Biraz uykuluydum.

Eğer anakartını bulamayan varsa buradakilerden de olabilir :D Saat 4 te attım, bunu da atacaktım ama unutmuşum.
(Başlıktakini aldıysanız 2021 yeni modeli almışsınızdır.)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı