ASUS Z97 PRO GAMER işlemci pini yamuldu

Sen deseydin ya başka bir sıkıntı yok diye.
Ben zaten şöyle sordum pinlerim yamuldu işte soket değişcek ne yapmalıyım onlarda işte siz bize sitemizden başvurun, başvurudan sonra biz size gönderceniz adresi işte her neyse. Ondan sonra ürünün biz burda tekrardan bakıcaz sonra size haber vericez işte şöyle şöyle sey var bu değişcek şu fiyat tutar diye bilgilendiricekler. Siz kabul ederseniz tamir edilip gerisini anlatmama gerek yok.
Kısacası onlar fiyatları söylemiyorlar.

Sadece servise gönderseniz bile "Sorun tespit" adı altında sizden en az 25-30TL'lik ücret talep edecekler.
Ama ben sorunu söylüyorum bide ASUS yanı büyük marka öyle bişe yaparsalar, daha bana ASUS iyi marka demesinler. Adamlar düzgün hizmet vermiyorsa ben ne yapım iyi ürününü...

Ben zaten şöyle sordum pinlerim yamuldu işte soket değişcek ne yapmalıyım onlarda işte siz bize sitemizden başvurun, başvurudan sonra biz size gönderceniz adresi işte her neyse. Ondan sonra ürünün biz burda tekrardan bakıcaz sonra size haber vericez işte şöyle şöyle sey var bu değişcek şu fiyat tutar diye bilgilendiricekler. Siz kabul ederseniz tamir edilip gerisini anlatmama gerek yok.
Kısacası onlar fiyatları söylemiyorlar.

Sadece soket değişimi ücreti isterlerse tamir ücreti makulsa verirsin yapacak bişey yok. Ama ekstradan bakkalar gibi yok 24 pin yamulmuş usb soketi kırılmış felan deyip fazlasını talep ederlerse hemen kabul etmeyin.

Sadece soket değişimi ücreti isterlerse tamir ücreti makulsa verirsin yapacak bişey yok. Ama ekstradan bakkalar gibi yok 24 pin yamulmuş usb soketi kırılmış felan deyip fazlasını talep ederlerse hemen kabul etmeyin.
Pazartesi tekrar arayıp sorucam bakalım ne dicekler o kadar bilgim yoktu tamir ücreti, sorun tespit ücreti filan derseler göndermem böyle kullanırım daha iyi.

İşte bu yüzden ASUS servisi kötü.

İşte bu yüzden ASUS servisi kötü.
Ya öyle diyorsunda ne bilim sitedeki bir konuda aynı sorunla olan bir konu buldum. Orda işte bedava değiştiriliyormuş ama o konunun üstüne 4-5 yıl geçmiş. Bende onu asusa sordum asustaki müsteri hizmeti veren kişi öyle bir firmayla hizmet vermediklerini söyledi. Başka bir firma bakıyormuş işte asusun garanti olsun tamirlik ürünleri olsun ondan dolayıda üçret istiyorlar.
Ginede bahsettiğim konuya bakmak istersen:
Anakartımın Pinleri Yamuldu, Nasıl Tamir Olur?
Yanı önceden iyi olan servis ne olduda bu hale geldi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Önceden Çizgi Elektronik bakıyordu Asus'un servisine. Türkiye sınırları içinde işini en dürüst ve düzenli yürüten sayılı şirketlerden biridir kendileri. Bir anlaşmalık sonucu Asus Türkiye ile olan bağlarını koparttılar. Şuanda da Teleservice bakıyor garantiye. Kendilerinin de pek işten anladıklarını söyleyemeyiz.

Bu arada her teknik servis "Arıza Tespit" için ücret alır.

Önceden Çizgi Elektronik bakıyordu Asus'un servisine. Türkiye sınırları içinde işini en dürüst ve düzenli yürüten sayılı şirketlerden biridir kendileri. Bir anlaşmalık sonucu Asus Türkiye ile olan bağlarını koparttılar. Şuanda da Teleservice bakıyor garantiye. Kendilerinin de pek işten anladıklarını söyleyemeyiz.

Bu arada her teknik servis "Arıza Tespit" için ücret alır.
:) Ne güzel acıklamışsın...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı