Atatürk Geleceği Görmüştür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

108971

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
“Efendiler, Cumhurreisi’nin halk tarafından seçilmesi mahsurludur! Vekillerin seçmesi en iyisidir. Nedenine gelince, yarın birisi çıkar ‘beni halk seçti’ diyerek krallığını ya da diktatörlüğünü ilan ederse, demokrasi tehlikeye girer! Tarihte örnekleri çoktur…”
-Mustafa Kemal Atatürk

Arkadaşlar yazacaklarımı gözlerinizi açarak iyi bir şekilde okuyun. Ben üstüne basa basa gururla Edirneliyim. Burada ki herkes Atatürkçü ve vatan sevdalısıdır. Burada ki insanların çoğu Bulgaristan ve Yunanistan göçmenidir. O zulümlerin yapıldığı dönem de. Atatürk tarafından kurtarılıp, Türkiyeye getirilen insanlardır. Bu yüzden dolayı Mustafa Kemal Atatürkümüze, Liderimize minnet ve vatanı kurtardığı için sadakat borçları vardır. Burada ilk okul, lise cuma okul çıkışlarında İstiklal Marşı okunduğunda o civardan geçen insanların hepsini saygı duruşu dururken görürsün. Bir Allahın kulunu yürürken göremezsin.

Sözde Lider ve Sözleri anca Sözde kalacaktır :)

Siz de bana göre sözde vatan millet Sakarya diyen ancak gerçekte vatan haini olan birisisiniz. Oldu mu ? Pardon sözde lider demem lazımdı, üzgünüm.
Bu forum bu gerçekleri kaldıracak kapasiteye sahip olsaydı zaten araştırmış olurlardı ondan dolayı siz sadece devam edin.

Bu forum bu gerçekleri kaldıracak kapasiteye sahip olsaydı zaten araştırmış olurlardı ondan dolayı siz sadece devam edin.
Hadi hodri meydan. Atatürk'ün bu güne kadar yaptığı kötülükleri bana yazın, neden ondan nefret ettiğinizi yazın. Yaptığı kötülüklerin de kaynaklarını ( hangi sitede yazıyordu vs.) yazın. Ben sizden özür dileyeceğim. Hodri meydan.

Hadi hodri meydan. Atatürk'ün bu güne kadar yaptığı kötülükleri bana yazın, neden ondan nefret ettiğinizi yazın. Yaptığı kötülüklerin de kaynaklarını ( hangi sitede yazıyordu vs.) yazın. Ben sizden özür dileyeceğim. Hodri meydan.
Bir iki kendini bilmez vatan haininin yazdığı kitapları okuyarak ve yaptığı söyleşileri dinleyerek inanıyorlar. Örneğin Kadir Mısırlıoğlu diye bir pırasa var. Adamın yaptığı her konuşma da bin tane yalan sayarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı