Atatürk'ün hataları nelerdi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Topluluk oluşturmak her zaman kötü bir şey değildir ki.
O zaman Kızılay'da olmasın, Yeşil Ay'da değil mi? Aile işleri bakanlığı var.
Topluca bir şey yapmak her zaman daha güzeldir.
O zaman teröristler de mantıklı. Tarikatlar teröristtir. Bu devletin 100 yıl geride kalma sebepleri.

Bu ülkede özgürlük yok aga herkes istediğini söyleyemiyor (arkadan bir sovyet marşı)

İşine gelmeyince nasıl da konuyu genele bağlıyorsun ama :) Ben o isyanla ilgili tek kelam etmedim. Sen genel olarak dedin ki tüm katliamları doğrudur keşke daha fazla yapsaydı diye. Yani bir tek benim mi garibime gitti bu cümle?
Türkçen bu kadar işte gerisi yok. Ayrıca konuyu genele bağladığım yok. Olayı saptırıyorsun. Atatürk zamanında yapılan katliamların genelleme yaparsam çoğu doğru katliamlardı iyi ki yapmış. Koyunluk demeye devam et eğer o katliamları yapmasaydı iki üç çapulcu örgütlenip ülkeyi bölücekti.

Topluluk oluşturmak her zaman kötü bir şey değildir ki.
O zaman Kızılay'da olmasın, Yeşil Ay'da değil mi? Aile işleri bakanlığı var.
Topluca bir şey yapmak her zaman daha güzeldir.
Bu saydıklarınız devlet gözetimi altında. Ben gizli ve devlet tarafından kabul görmeyen topluluklardan bahsediyorum.

Ne yani? Haklı tarafı savunduğum için terörist mi oldum? :D

Hocam benim tek derdim küçük de olsa bu insanın hatalarını öğrenmekti bu kadar rezilleşeceğini tahmin edemedim.
Bu konularda sanal alemdeki tanımadığın insanlardan fikir almaya çalışma, kendin araştır. Hele hele Technoapt Sosyal gibi bir forumda bu konuyu aman bile hataydı.

Kabullen kemalistler yavaş yavaş azalıyor. Herkes osmanlı gibi olmasını istiyor. Müslüman bir ülkeyiz ve laiklik falan getiriyor, camileri yıkıyor, fes'i kaldırıyor, baş örtüyü kaldırıyor, Ülkeyi avrupa özentisine çeviriyor. Daha çok şey yaptı da bir kısmını anlattım.
Devletin dini olmaz. Dini yaşamak isteyen kendisi yaşar. Devlete din seçersen o devlet çöker.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı