Audi kötü mü?

Bir arkadaş, Audi'nin kötü olduğunu söylüyor ne kadar anlatsam da anlatamıyorum kötü olmadığını. Daha az önce RS6 tezek gibi araba ifadesini kullandı. Sizce Audi kötü mü?
Arkadaşınıza bir sorun bakalım. RS6'ya binmiş mi? Audi'nin herhangi bir spor/süper arabasına binmiş mi ondan sonra cevabını iletirseniz neden olup olmadığını söylerim.

2001 model Fiat Palio kullanıyorum. Arabada klima ve devir göstergesi yok. Bunu kullansın sonra laf etsin o modellere. Çok şükür bu da işimi fazlasıyla görüyor.

Mercedes gibi bir marka ile karşılaştırıyorsanız Mercedes ağır basacaktır fakat, Auidide kötü bir marka değildir.
Hiçbir araba sırf marka diye ağır basmaz. (Alıp da Şahin ve Mercedes falan karşılaştırmıyorsak.) En lüksünden en kötü olanına kadar binin. Sadece tek değişen motor gücü, rahatlık ve görüntü. O araba, araba olduktan sonra hiçbir şeyin önemi kalmıyor.

Hiçbir araba sırf marka diye ağır basmaz. (Alıp da Şahin ve Mercedes falan karşılaştırmıyorsak.) En lüksünden en kötü olanına kadar binin. Sadece tek değişen motor gücü, rahatlık ve görüntü. O araba, araba olduktan sonra hiçbir şeyin önemi kalmıyor.
Bana göre Auidi de R8e kadar çıkmadığın sürece bir anlamı yok Mercedes çok daha üstün çoğu konuda.

Bir arkadaş, Audi'nin kötü olduğunu söylüyor ne kadar anlatsam da anlatamıyorum kötü olmadığını. Daha az önce RS6 tezek gibi araba ifadesini kullandı. Sizce Audi kötü mü?
Yıllardır Audi kullanıyoruz. 1 A6 3 A4 2 A3 2 A1 e bindim herhalde. Kesinlikle mükemmel araçlar Audi A6yı çok hatırlamıyorum ama A4 Quatro tam bir harika.

Yeni konular

Geri
Yukarı