Babam bana sürekli bağırıyor

Öncelikle babanızı içkiden uzak tutun bence.

Hocam o iş o kadar kolay değil alt komşumuz her gün içiyor her gün evde bağrıklar kavgalar ben bıktım artık. Evde ses yalıtımı da yok daha geçen saat 23 de eve gelip oğluna sövdü. İçkiyi de istese de bırakamıyor.

Yaşantınızın en kısa sürede düzelmesi dileğiyle hocam. Ben çözüm bulamadım.

Yine de teşekkürler hocam.

Benim diyebileceğim bir şey yok o zaman. Bu konuda uzman olanlara akıl danışabilirsiniz. Allah kolaylık versin.
Sağolun hocam.

Hocam o iş o kadar kolay değil alt komşumuz her gün içiyor her gün evde bağrıklar kavgalar ben bıktım artık. Evde ses yalıtımı da yok daha geçen saat 23 de eve gelip oğluna sövdü. İçkiyi de istese de bırakamıyor.
Aynen öyle.

Merhaba arkadaşlar. Babam bana hep bağırıyor. Bugün ondan bilgisayarı temizlemek için tornavida alacaktım. O da bana bu saatte tornavidamı alınırmış sen yolunu bulammazsın gibi laflar etti. Ama bunu sizden bağırarak hayal etmenizi istiyorum. Bunu sadece 1 defa değil her defasında yapıyor. Geçenlerde yazıcı istemiştim. Kırtasiye bize çok uzak ben de 2-3 sayfa için o kadar yol gitmek istemedim. Bana bayağı bağırdı. Ben normal istese anlardım fakat böyle yapıyor. Çok da içki içiyor. Seni psikoloğa götürelim dedim ben deli değilim dedi. Bunu sürekli yaptığı için benim de aklımdan kötü kötü düşünceler geçiyor. Ne yapabilirim?
Durum şiddete giderse polis çağır korkudan altına eder.Benimde babam öyle idi bi okadarda ödlek olurlar.

Bana 1 kere bile vurmadı. O yönden iyi birisi fakat bağırması beni çok sinirlendiriyor.
Hocam şimdi şöyle erkek çocuğu olduğun için şiddet'e başvurmuyor eğer annene veya ablana vuruyor ise yazabilirsin ben o yollardan çok geçtim sabrettim eski kafa zihniyetleri şiddete maruz bırakılıyorsa küçüklükten öyle öğreniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı