Babam olacak adamdan bıktım

Forumda okuduğun her şeye inanman elit olmanla alakalı sanırım. Çünkü hayatında bir kere sokağa çıkmış olsaydın neyin ne olduğunu biraz daha tutarlı şekilde kararlaştırabilirdin. Adamın bütün konuları troll, ben de bu yazdığı yazıyı abarttığına eminim. O yüzden çözüm bulabilmek için yaşını vs sordum. Ha bu arada babanın şiddeti çocuğun eğitimi için yerine göre faydalı olabilir.
Burada olayın doğru olup olmaması değil lafı çevirme. Konu sahibini tanımadığımız için olayları yanlış doğru diye ayırt edemeyiz. Sen konuda yazana göre çözüm önerirsin. Ve konu sahibinin yaşadıklarına göre verdiğin tavsiye cahillik ve geri kafalıktan başka bir şey değil. Şiddet belli bir yere kadar faydalı olabilir zaten yukarıda yazmıştım.

Çokça telefon değiştiren biri olarak demek baban sana mont almıyor. Bazı profiller ben trollüm diye bağırır ya, bu arkadaş da onların temsilcilerinden işte.
@Jira Forumda hergün aynı konuları açan 2-3 kişi var.Hayır doğru da olabilir de bir destek alması lağzım.Bu şekilde yanlış da yönlenebilir.Geçmiş konulara vs bakmadan bu gibi Sosyolojik ve Psikolojiik destek gereken konular açılmamalı.Açılacaksa da ilgili eğitim almış kişiler sadece cevap verebilmeli.Çok yanlış yönlendirmeler oluyor.Hayır bu konuda bir konu açacağım ya açılmayacak ya da konu tartışmadan konu dışına çıkacak.

Son düzenleme:
Aynı durumu ben de yaşıyorum. The End of The F***ing World dizisinde James'in babasını yumrukladığı gibi çakasım geliyor ağzına bir tane.

Adam, burada 18 yaşında olduğunu belirtmiş. :D

Ihım Ihım. Sanırım bu ülkede polis vardı. Bir sorun o abilere/ablalara.

Boğaz sıkmak nedir bu şiddet cidden. Şikayeti ol. Zaten 22 yaşındasın.

Geri
Yukarı