Bıktım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben derslermini kötü olduğunu her hangi bir yazıda vs. her hangi bir yerde gösterdim mi? Her işe burnunuzu sokmadan önce konuyu dikkatlice okuyun. TEOG'u da lanetlemedim de. Bıktım bu sınav işlerinden. Sınav olmasaydı hangimiz kazanmayacaktık ki bu oyunu. Adminler konunun kilitlenmesini istiyorum. Bu yerden de bıktırdınız ya, helal olsun size.
Sınav olmasa diyor. Yahu herkes bir mi? Gelmişsin burada bize akıl veriyorsun?

Düzenin oturması için insanların farklı yerlere konumlandırılması gerekir. Bunu zar atarak yapamayacağımıza göre sınav iyi bir çözüm.

Hayatı sadece oyundan ibaret sanmaya devam ediyorsun biz sana hayatın nasıl olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Oyunlara bu kadar bağlanma.

Ben derslermini kötü olduğunu her hangi bir yazıda vs. her hangi bir yerde gösterdim mi? Her işe burnunuzu sokmadan önce konuyu dikkatlice okuyun. TEOG'u da lanetlemedim de. Bıktım bu sınav işlerinden. Sınav olmasaydı hangimiz kazanmayacaktık ki bu oyunu. Adminler konunun kilitlenmesini istiyorum. Bu yerden de bıktırdınız ya, helal olsun size.
Daha bugün katılmışsın foruma ve 3. mesajın. Ne okudun ne yazdın da bıktın forumdan. Abinin geleceğini etkileyecek bir olayı sırf bencilliğin yüzünden kötülüyorsun. Geç bunları kardeşim geç!

Cidden sanki ne kadar kullandın da forumu ne ara bıktın ? Gelip burada hiçbir şekilde haklı olmadığın bir konuda tartışma çıkartıp bizden gaz almayı falan bekledin sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı