Bacak kılları alınmalı mı?

Almamanı tavsiye ederim hele jiletle hiç alma lazer pahalı ağda acıtıyor ama makine ve tüy dökücü kremle alabilirsin makasla eğer çok uzunsa kısaltabilirsin ama o da uğraştırır.

Çok fazlaysa kısaltırsın. Erkek adam kol bacak kılı kesmez.
Kendinizi ve insanları bir kalıba sokmayı bırakın bence, başkasının hakkı ve özgürlüğü kısıtlanmadıkça isteyen istediğini yapabilir.

Absürt durmuyorsa (ki dediğine göre az var zaten) bence almaya gerek yok, ama günün sonunda yine senin bileceğin iş istiyorsan onu yap. Tabi vücudunu geliştiriyorsan ve kılların bunu gizlediğini düşünüyorsan almak daha mantıklı.

Eger sporcuysaniz zaten pansuman icin alirsiniz fakat maymun gibi gezmek istemiyorum diyorsaniz da agda veya kalici cozum epilasyon iyidir. Ya da tamamini almak istemiyorsaniz makineye 2-3 numara takip oyle alabilirsiniz. Bir de jilet vurmayin demeyecegim ben baktigimda bu sertlesmedir daha fazla cikma olaylarinin sehir efsane oldugunu gordum. Soyle ki deri yuzeginden kesim yaptigi icin koke etki etmiyor o yuzden ilk deri yuzeyinde gozukunce killar sert hissi verir ama zaman gectikce eski haline doner. Zaten bilimsel olarakda kanitlanmis birsey bu.

Ağda ve lazer dışında bir yöntem bence uygulanmamalı.

Kadın mısın?

Konu sahibinin sorusuna gelirsek tamamen senin zevkine kalmış. Benim orman gibi olduğu için yazları makineye tarak takarak 2-3 numara (6-9 mm) arası alıyorum. Jilet veya ağdayı eskilerden annemler yapardı bacaklarına. Erkek dediğin biraz kıllı olur. O ne öyle kadın bacağı gibi parlak parlak.

Son düzenleme:
Tercih meselesi. Şahsi düşüncem, bacaklarımın kıl yumağı halindeyken hoş gözükmediği. Az olsa yada kıllarım ince olsa almam muhtemelen ama maymundan hallice oluyor. Hoş değil bana kalırsa. Dolayısıyla ben alıyorum. Fakat bir başkası için aynı durum geçerli olacak diye bir şey yok. Bazıları bacağının kıllarının uzun olmasını umursamıyor, almıyor. Tamamen tercih. Karşımdakinin bacak kılları gram umurumda olmaz, kendime aynada baktığımda kendimi beğeniyor olmam önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı