Steam Bakiyeli hesap satın almak illegal mi?

yisesib288

Zeptopat
Daha fazla  
Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcının o zamana kadar dürüst olması bir sonraki satıcıya karşı dürüst olacağı anlamına gelmiyor. Kim bilir satan adam kimden çaldı. Kesinlikle önermiyorum satın almayı.

Kendileri alip bir sürü kisiye satiyorlar. Faturasini atmisti bana. Benim bir arkadasimda oyle yapiyor. Biliyorum.

Katilmiyorum hocam bu kisma. Ben 5 ay once aldim hala duruyor. Durmayada devam edecek. Aldigi satici onemli. Ben paylasimli ofline hesap almistim.
Kendin diyorsun. Paylaşımlı offline hesap almışsın. Yani senin dışında belki de 15-20 kişi var o hesapta. Genelde kendilerinin hesabı olduğu için çoğunlukla sıkıntı olmuyor. Ancak bu tarz hesaplar çalıntı oluyor? Satıcı kişi birbirinden pahalı oyunları bir kaç hesaba doldurup 200-300 TL'ye hayrına mı satacak? Tabii ki de hayır. Bu tarz hesaplar genelde çalıntı olur.

Bence alma, Steam hesaba yatırılan paranın çalıntı kredi kartıyla alındığını fark ederse hesap, hediye edilen oyunlar gider. Hesap çalıntı olursa hesabın sahibi de alabilir. Yani her türlü oyunlar gider.

Geri
Yukarı