Steam Bakiyeli hesap satın almak illegal mi?

yisesib288

Zeptopat
Daha fazla  
Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam paylaşımlı alırsan zaten adama para ödücen ondan zaten kendi hesabından oynayacağından achvementlar gelecek zaten alacağin oyun hikayeli oyunmu Online bir oyun mu?

Bence değmez ona gidecek paraya gelişmekte olan 11 12 dolarlık iyi bir oyun alınır 2 ya da 3 gün sonra hesap gitmesinden iyidir.
Paylaşımlı'dan kastınız aile kütüphanesiyle paylaşılan bir şey değil.

Alacağın oyunun adı ne?

Başta Red Dead Redemption 2 var fakat indirimde ve yanında alabileceğim bir sürü oyunda kalıyor.

Paylaşımlı'dan kastınız aile kütüphanesiyle paylaşılan bir şey değil.

Başta Red Dead Redemption 2 var fakat indirimde ve yanında alabileceğim bir sürü oyunda kalıyor.

Sen bilirsin vallahi ben elimdekinin gideceni bilsem onu zor duruma düşsemde almazdım ama son karar senin RDR 2 için Epic Games indirimlerini bekleyebilirsin çok istiyorsan mega indirmleri oluyor epiğin.

Biliyorum fakat Epic Games kimisin de çok sorun çıkarıyor çekilecek gibi değil.

Öyle.

Yani o zaman tek yapabilecegin Rockstar Launcher'dan alabilirsin orada pahalı değilse illa Epic istemiyorsan onun dışında yapabileceğin pek bir şey yok ha bunu yap yapma ben önermiyorum çünkü oyunların elinden maksimum geri gitmesi 3 gün sürer en fazla.

Yani o zaman tek yapabilecegin Rockstar Launcher'dan alabilirsin orada pahalı değilse illa Epic istemiyorsan onun dışında yapabileceğin pek bir şey yok ha bunu yap yapma ben önermiyorum çünkü oyunların elinden maksimum geri gitmesi 3 gün sürer en fazla.

Çok kesin bir şey söylüyorsunuz ben de çok iddialı olmak istemem ama hiç belli olmuyor bazı şeyler.

3. parti dışarıdan bir istemci (Rockstar Launcher, EA Play, Ubisoft vb) istemediğine dikkat edin.

Nedenini merak ettim, neden?

Çok kesin bir şey söylüyorsunuz ben de çok iddialı olmak istemem ama hiç belli olmuyor bazı şeyler.

Kesin evet neden alıcı adam bakiyenin gördünü gidince Steam'e yazacak sonra elinden hesapta oyunlarda gidecek bunu tahmin etmek zor olmamalı bence. Olan sana olur Steam şüpheli olaylarda hesap kısıtlıyor oyunlar gidince bir daha hesabada belli bir süre bir şey alamazsin kalırsın ortada.

Geri
Yukarı