Steam Bakiyeli hesap satın almak illegal mi?

yisesib288

Zeptopat
Daha fazla  
Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alma kısıtlamasını hiç duymadım. Sosyalde açılan başka bir konu da da böyle bir mesaj var.

Şöyle var sen bir sürü oyunu bir hesaptan hediye atarsan ve sahibi şikayet ederse oyunlar kalkar hem de hesap kısıtlama yer kalıcımi bilmiyorum ama bir kısıtlama yiyor bir tane oyun atsa belki bir şey olmaz ama toplu hediye alımlarında böyle olabiliyor.

Olabilir, daha önce hiç görmedim.

Ben gördüm biri arkadaşıma oldu biride sosyalde vardi bir konuda biri hediye atıyor bir sürü adam kabul ediyor sonra oyunları atan kişi Steam'e şikayet ediyor sonra hem oyunlar kalktı hem hesaba kısıtlama uygulandı. Arkadasimada aynisi oldu çok nadiren oluyor böyle şeyler ama bence riske girmeye değmez.

Çalıntı kredi kartı ile oyun hediye eden hesap banlanır. Hediye edilen oyun diğerinin hesabından silinir. En fazla böyle olur.

Çalıntı kredi kartı gibi gözükmüyor ve hesap yeni açılmış içerisinde bir oyun dahi yok.

Şöyle var sen bir sürü oyunu bir hesaptan hediye atarsan ve sahibi şikayet ederse oyunlar kalkar hem de hesap kısıtlama yer kalıcımi bilmiyorum ama bir kısıtlama yiyor bir tane oyun atsa belki bir şey olmaz ama toplu hediye alımlarında böyle olabiliyor.

Hesabın ihalesi benim üzerime kalmış gibi bir şey şu an kendimi şikayet etmeyeceğime göre.

Çalıntı kredi kartı gibi gözükmüyor ve hesap yeni açılmış içerisinde bir oyun dahi yok.

Hesabın ihalesi benim üzerime kalmış gibi bir şey şu an kendimi şikayet etmeyeceğime göre.

Sen bilirsin bence tavsiyem saçma gelebilir ama o paraya güzelinden bir Palworld al oyna hem gelişmekte oyun hem paran iyi yere gider.

Geri
Yukarı