Steam Bakiyeli hesap satın almak illegal mi?

yisesib288

Zeptopat
Daha fazla  
Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam klasik Technopat yorumları üstteki arkadaşlar boş toksiklemiş yok yasal değil falan diye. Soruya adam gibi cevap veren olmamış birkaç kişi dışında. İki hesabada hiçbir şey olmaz diye düşünüyorum.

Klasik boş bir yorum bu da kendi başına gelmiyeceği için aman yap bir şey olmaz neden olsunki değil mi olmucağinin garantisini nasıl verdin kafanda. Asıl boş toksiklemeyi sen yapıyorsun adama yardımci olmaya çalışiyoruz yazdina bak.

Adam kendi parası ile almış, iade ettiğinde para ona gidecek bu yüzden Steam neden senden onay istesin ki, zahten ticaret fahriyeti gösteren Steam hesapları kısıtlanıyor.

Hesabın ihalesi gibi bana kaldı gibi bir şey kendimi şikayet edecek değilim veya iade edeceğimi de sanmıyorum.

Eğer bakiye CC ile alınmış bir bakiye ise gönderdiğin hediye oyunda, bakiyede geri alınır. Böyle şeyleri çoğunlukla yeni hesap açıp CC ile bakiye yükleyip direk satıyorlar. Umarım sıkıntı yaşamazsın. 2-3 gün sonra daha çok netleşir buradan sonucu bildirirsin.

Peki bildiririm.

Hesabın ihalesi gibi bana kaldı gibi bir şey kendimi şikayet edecek değilim veya iade edeceğimi de sanmıyorum.

Peki bildiririm.
Sana satan adamın hesabı geri almayacağının garantisi ne, veya hesaptaki paranın çalıntı olmadığı.

Bir Steam hesabını geri almak çok kolay.

Hocam klasik Technopat yorumları üstteki arkadaşlar boş toksiklemiş yok yasal değil falan diye. Soruya adam gibi cevap veren olmamış birkaç kişi dışında. İki hesabada hiçbir şey olmaz diye düşünüyorum.
Tamam. Sen öyle dedin diye olmayacak (!). Arkadaş hesap bugün açılmış, çalıntı değil diyor. O zaman %95 kara para aklıyorlar. Düşün istersen. İçinde 100 dolar olan bir hesabı neden 300 TL'ye versinler? Babasının hayrına dağıtmıyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı