Banka kartı önerisi

Elektrikci_Hasan

Hectopat
Katılım
31 Aralık 2019
Mesajlar
4.013
Makaleler
1
Çözümler
25
Yer
Trabzon
Hepsini kullandım en iyisi tartışmasız Enpara'dır.

0 ücret ile para gönderiyorsun kartı kullanıyorsun sanal kumbara gibi düşün. Bir müddet sonra 500TL limitin açılıyor biraz hesapta para döndürürsen 1500'e çıkıyor ben geçen hafta 500'den 1500'e yükselttim limiti. Kısaca Enpara al geç.
 

Engin.

Kilopat
Katılım
18 Haziran 2016
Mesajlar
1.245
Makaleler
2
Çözümler
5
Yer
Samanyolu Galaksisi
Sürekli EFT/Havale gibi işlemler yapacaksanız Enpara kullanmanızı öneririm. Zaten QNB Finansbank'a bağlı bir banka. Fakat ben puan kazanayım ve puanlarımla da alışveriş yapayım diyorsanız İş Bankası önerebilirim. Maximum Genç Kredi Kartı başvurusunda bulunursanız 2000₺ limitli kredi karti alabilirsiniz.

Ek olarak avantaj bakımından Yapı Kredi'yi de öneririm.
 

Yiğit Gençer

Hectopat
Moderatör
Katılım
27 Ekim 2019
Mesajlar
2.363
Makaleler
11
Çözümler
27
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Yarın nihayet yaşım 18 oluyor, yani reşit oluyorum. İlerleyen zamanlardaki parasal işlemlerim için de bir banka kartı ve banka hesabı gerekecek. Fakat hangi banka kartını alacağım konusunda hiçbir bilgim ve tecrübem yok.

Hangi banka kartını önerirsiniz?
Kullandığım ve sevdiğim için Garanti BBVA öneririm. Ben American Express ve Paracard Bonus Trink kullanıyorum. En başından beri kullandığım bir banka. Ayrıca Türkiye İş Bankasını kullanabilirsiniz. Önerim Garanti ve İş Bankasında hesap açman olacaktır.
Unutmadan, şimdiden doğum kutlu olsun 🥳
 

Yeni konular

Yukarı