Başınızdan Geçen En Kötü Talihsizlikler Neler?

Buna talihsizlik denilmez belki ama geçen sene liseye ilk başladığım seneydi. Hocalar isimlerimizi soruyorlardı ilk günlerde. Dil ve anlatımcı da isimleri tahmin ediyordu. İsmimin ilk harfini sormuştu ben de "g" dedim, bulamadı daha sonra ikinci harfini söyle dedi ben de gittim "o" dedim. Herkes güldü :D Sonra ismin ne dedi ben düşündüm birkaç saniye ve "Gökay" dedim :D Bu başıma birkaç kere daha gelmişti aslında. İsmimi sormuşlardı 10 saniye kadar bekleyip sonra söylediğim zamanlar olmuştu.

Eski Pentium 4 sistemimin 512 MB'lık bellek çubuğu bazen 512 bazen de 256 MB olarak görülüyordu. Ben de bu bellekle uğraşırken (sistemi sürekli açıp kapatırken) bir an anakartın BIOS'u uçtu ve sistem çöktü.

Başka bir talihsizlik olayım var.
Sakın gülmeyin.:D
Şimdi annem ehliyetini yeni almıştı ve arabayı petrole yıkamaya götürmüştük.
Petrolde o araba yıkama hortumlarından hafif su akıyordu ve bende bedava suyla yıkayayım dedim.
Karşımızdaki otobüs şöförü anneme parayı atın ve yeşil düğmeye basın diye seslendi.
Ben o sırada hafif akan suyu arabanın üstüne doğru akıtıyordum derken tazyikli su geldi ve ben geriye hafif sarsıldım ama o sırada otobüs şöförünü yıkadığımın farkında değildim ve hala arabayı yıkamaya çalışıyordum.
Güya arabayı yıkıyorum derken otobüs şöförünü yıkadım ve zaten adamı yıkadıktan sonra otobüsün öbür taraflarını yıkamaya başladı bizim tarafa nedense hiç gelmedi.:D:D
İşte böyle bir anım oldu.:D
Uzaklaştırma yememek için ve ama gibi kelimeleri fazla kullanıysam özür dilerim.:)

Küçük iken tepeden aşağı koşarken ağız üstü yere çakılıp kolumun feci şekilde sıyrılıp, bacaklarımda acayip morlukların oluşup, kafamın şişlikler içinde kalması belki de yaşadığım en kötü olaydır.

4. sınıfta camdaki sineği öldürmek için cama baya sağlam vurmuştum. :D Bana bir şey olmamıştı ama cam ve sinek pert :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı