Bazı moderatörler neden değişik?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CHRİS W4LKER

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben bazen Technopat'daki moderatörleri anlayamıyorum. Hepsi değil ama birçok böyle olan moderatör var. Çok saçma nedenlerden banlıyorlar.
Birisi "RTX 3080 Zula oynatır mı?" diye konu açmış. Ben de yazdım ki şu arkadaşı troll konudan banlayın lütfen. Moderatör gitti gereksiz mesajdan beni banladı. :D Neresi gereksiz mesaj anlamıyorum. Neden bana ban attı? Saçma saçma ban atıyorlar, saçma saçma konuları onaylıyorlar. Öyle önüne gelenleri moderatör yapmamalılar bence. Başka bir konu vardı sanırım hayattan bıktım diyordu arkadaş konuda. Ben de şaka amaçlı bir silah al tara milleti deyip gülücük koymuştum. Moderatör gitti yasa dışı paylaşımdan banladı. :D Beni banlayan moderatöre soruyorum, konuyu açan arkadaşın da aklı olduğu için şakasına dediğimi anlar değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Bir konu hakkında bir şeylerin uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız bunu konuya yazarak amacından saptırmak yerine rapor sistemini kullanın. Rapor sistemi siz okurlarımız kullanın ve bizlere yardımcı olun diye duruyor. Rapor sistemi Sosyal'in gelişimine katkıda bulunmanız için var.

Diğer soruna gelecek olursak, hayattan bıkan biriyle şakalaşmak yerine, dalga geçmek yerine dert ortağı olabilirsiniz ya da destek çıkabilirsiniz.

Rahatsız edici şakalar yaparsanız ceza almanız doğaldır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı