Ben Yoruldum Hayat!

Hayatımda ilk kez birini sevdim ve açıldım, bu şarkıyı da ilk defa kız reddedince dinledim, sokağın ortasında yığılacaktım efkar ve mutsuzluktan... Çok da olmadı nisan'ın 28'inde söylemiştim. Halen onun yüzünden de mutsuzum ve bu müziği her gün dinlerim, bu müziği her görüp duyduğumda sanırım o aklıma gelecek :(

@Alperen4423 Ask acisi hic bitmeyecek saniriz ama gecicidir. La özelimden pek bahsetmeyi sevmem ama 20'li yaslarin basinda ben de kendimden 9 yas büyük birine asik oldum, hatta 2-3 sene beraber yasadik sonra bazi nedenlerden dolayi ayrildik.
Inan hic bitmeyecek sandim bu ayrilik acisinin, aha dedim artik yasamayi neyleyim. :)
Baktim 1 ay sonra daha az aci cekiyorum, 3 ay sonra artik kafama takmiyorum, 6 ay sonra ohh be iliskilerimde daha da tecrübelendim diye sevinmeye bile basladim. 1 sene sonra tamamen unuttum.

La hani beni köpekler gibi seviyordum, hani onsuz yasayamam diyen ben.
Yani demem o ki, 21. yüzyilda ask acilari eskisi gibi uzun sürmüyor.

Bak benden sana bir tavsiye olsun bu, hayat cok kisa yani anini yasa.
Carpe Diem :)

Sevgiler :)

Boşver hiç bir şeyi kafaya takmaya değmiyor gerçekten. Durum iyi ise al bir Ryzen+1080ti keyfine bak. Bir de yalnızsanız, yavru muhabbet kuşu alıp alıştırabilirsiniz. Çok iyi dost oluyorlar.:mutlu:
i7 6700K + GTX 1080 var da oyun oynayacak keyfim bile yok...

@Alperen4423 Ask acisi hic bitmeyecek saniriz ama gecicidir. La özelimden pek bahsetmeyi sevmem ama 20'li yaslarin basinda ben de kendimden 9 yas büyük birine asik oldum, hatta 2-3 sene beraber yasadik sonra bazi nedenlerden dolayi ayrildik.
Inan hic bitmeyecek sandim bu ayrilik acisinin, aha dedim artik yasamayi neyleyim. :)
Baktim 1 ay sonra daha az aci cekiyorum, 3 ay sonra artik kafama takmiyorum, 6 ay sonra ohh be iliskilerimde daha da tecrübelendim diye sevinmeye bile basladim. 1 sene sonra tamamen unuttum.

La hani beni köpekler gibi seviyordum, hani onsuz yasayamam diyen ben.
Yani demem o ki, 21. yüzyilda ask acilari eskisi gibi uzun sürmüyor.

Bak benden sana bir tavsiye olsun bu, hayat cok kisa yani anini yasa.
Carpe Diem :)

Sevgiler :)
Sevgi diye bir şey kalmadı kimsede ondandır. Sadakat diye bir şey de kalmadı, gelmiyor hiç buralara...

Fazla kafaya takmayın bu hayatı, nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız. [emoji1]
Onun bilincinde olduğum halde böyleyim. Hayırlısı olsun...

Ramazan bitti tabii(tabi) başladınız.
:)
Ben içmem, içen adamı da sevmem, saygı duyarım ama...

Vallah beni bir tek Galatasaray mutlu ediyordu geçen senede halimiz ortada. Yine de bırakıp gitmiyor, sevecekseniz Galatasaray'ı sevin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı