Yoruldum

Farkında değiliz zaman geçiyor etraf değişiyor biz değişmemesini istiyoruz ama mümkün olmuyor. Sizde de aynı durum var. Bende de var. Herkes de var.
Bazı insanlarda daha belirgin sadece.

Dinler ve inançları araştırmaya çalışın. Kutsal kitapların anlamlarını okuyun. Hem inancınız şekillenir, hem de vaktinizi değerlendirmiş olursunuz. Ayrıca zevklidir de.
Eğer arkadaşın böyle bir amacı var ise Türkçe Kur'an, İncil, Tevrat, Zebur sonra Enok kitabını önerebilirim. Kur'an da Hz. İsa gibi göğe yükselen Hz. Muhammed ve Hz. İdris var ve Enok, Hz. İdris e geldiği söylenen kitabın adı, Kur'an da bu kitap bozuldu tarzı bir ifade yok.
Tabi sizin Müslüman olduğunuzu var sayarak bu bilgiyi verdim, aynı şeyler İncil de de geçiyor. Sümer mitolojisi de aklınızda ki bir çok soruya cevap olur.

Onu da araştırıyorum. Zevkli bir hobi doğrusu.
Eğer o kadar ilerlediyseniz Sümer mitolojisinden sonra sırası ile Arap, Yunan, Türk, Rus mitolojisi de çok fazla cevap içeren ve zevk uyandıran mitolojiler.

Oyun oynamak, dizi izlemek, anime izlemek, YouTube videoları izlemek, yemek yemek, uyumak, sosyal medyada dolaşmak.
Şu üstteki hobilerin hepsi sanal, gerisi de bazal metabolizmada, bitkisel yaşam süren insanların bile yaptığı en temel şeyler.

Hayat bilgisayar ekranından ibaret değildir :) Gençliğinize ve gençliğimize yazık. Yorulduğunu hissetmen normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı